Chcete změnit svůj život? Svěřte se do našich rukou, najdeme Vám domov snů u moře

Viva España

DŮLEŽITÉ: Českým a slovenským klientům dokážeme domluvit hypoteční úvěr
s úrokem 3,75 % a fixací až na 20 let při čerpání 50-60 % LTV.

Proč žít na jihu Španělska?

Především proto, že kvalita života je zde vyšší díky podnebí, cenám i špičkovému zdravotnictví. Costa del Sol je také skvělé místo pro děti. Je zde mnoho dětských hřišť, která jsou lemována vodními parky, zoologickými zahradami, hracími koutky a bazény. Dospělí pak zajisté ocení více než 100 km písečných pláží nabízejících odpočinek v úžasných plážových klubech.

Dalším benefitem je vzdálenost. Španělsko, na rozdíl od jiných klimaticky celoročně příznivých zemí, dělí od Česka zhruba jen 2700 km. Takovou vzdálenost letadlem zdoláte za tři hodiny a autem se v nutných případech z Prahy do Málagy zvládnete přesunout jen s jedním přespáním ve Francii.

Velkou výhodou Andalusie je také nespočet možností aktivního vyžití bez ohledu na roční období. Celoročně se zde můžete věnovat vodním sportům, golfu, padel tenisu, paraglidingu, cyklistice či jezdectví. V zimě si užijete sníh a lyžování na svazích pohoří Sierra Nevada, kam se z Málagy dostanete ani ne za dvě hodiny autem.

„Nebylo to ze dne na den, ale po asi třech měsících jsme se zde už cítili jako doma. Pomohlo vědomí, že lidé z Viva España poradí s čímkoliv. Klidně poslouží jako doprovod na pohotovost nebo na policii nahlásit autonehodu. A když vidíte, kolik dalších Čechů, Slováků, Britů anebo Skandinávců se tu už zabydlelo, víte, že to jde,“ vzpomíná klientka Eva, která se s rodinou do Andalusie přesunula v létě roku 2023. Stejně jako mnoho ostatních kombinuje vlastní užívání apartmánu s jeho pronájmem v době, kdy by jinak zůstal prázdný.

Viva España

DŮLEŽITÉ: Českým a slovenským klientům dokážeme domluvit hypoteční úvěr
s úrokem 3,75 % a fixací až na 20 let při čerpání 50-60 % LTV.

Chcete změnit svůj život? Svěřte se do našich rukou, najdeme Vám domov snů u moře.

Chci se poradit, ozvěte se mi.