Reference

My jsme s manželem koupili apartmán přes Viva Espana v červnu roku 2021 a vše proběhlo a k naší naprosté spokojenosti. Určitě doporučuji.

Karolína T.

NÁŠ APARTMÁN

Špičkový servis dle mých představ. Dokonalá znalost prostředí. Prázdninový byt vybrán během 3 denní návštěvy. Především oceňuji možnost udělení plné moci španělské AK (komunikace v ČJ !! ), která vyřídila veškeré záležitosti týkající se koupě a navazujících úkonů (převod vody, energií, dekret...) Tedy stačí pouze vybrat nemovitost a poslat peníze, zbytek vyřídí za vás ! :)

Vojtěch S.

INVESTIČNÍ BYT

Využila jsem služeb RK Viva Espaňa při výběru prázdninového bytu jako první investice ve Španělsku. Znalost prostředí, včetně právních služeb v domácím jazyce, sdílení zkušeností, na co si dát pozor, asistence při prohlídkách, vyjednávání o ceně - to vše mi pomohlo, že jsem opravdu během jedné návštěvy vybrala, co jsem hledala. Určitě, pokud nemáte zkušenosti s nákupem nemovitosti ve Španělsku, nechte si poradit.

Martina K.

SKVĚLÝ SERVIS

Výborná znalost prostředí se snoubí se skvělým servisem. Vše proběhlo expresní rychlostí, včetně vyřízení všech formalit. Super Kompletní servis. Můžu jen doporučit.

Sergej Luzan

NADSTANDARDNÍ SLUŽBY

V březnu 2022 jsem se rozhodl koupit dům ve Španělsku. Děkuji realitní kanceláři Viva Espana za špičkový a profesionální servis při koupi domu v Benalmádeně Španělsko včetně právní a advokátní služby (právní koncipientka je Češka) , ale i za následné zázemí a zajištění provozu mého domu v Benalmádeně. Ať už se to týká údržby bazénu, úklidu zahrady za mé nepřítomnosti, zajištění běžných oprav plynoucí z užíváním domu, ale i větších stavebních oprav (Voda , elektrika , zednické práce, kde majitelé firem jsou Češi a Slováci, a tím odpadá i jazyková bariera.

Děkuji
Jan K.

PODĚKOVÁNÍ REALITNÍ KANCELÁŘI VIVA ESPANA

Dekujeme Viva Espana za nasazeni a praktické rady při vyberu apartmánu u moře ve Fuengirole u Malagy, za zprostředkování prohlídek a profesionální komunikaci. Oceňuji kontakty na místí banku i prověřené advokáty, překladatelku a hlavně velmi osobní přístup celého teamu během výběru, koupe i při zařizování úprav apartmánu. Ještě jednou, dekujeme.

APARTMÁN U MOŘE VE FUENGIROLE

Nevybrali jste si z nabídky na webu?

Kontaktujte nás a získejte přístup k tisícům dalších nemovitostí v naší databázi.