AKTIVITY PRO RODINY

AKTIVITY PRO RODINY

Španělé naprosto zbožňují děti a Costa del Sol je jedno velké dětské hřiště snů. Ve skutečnosti jsou zde nejen dětská hřiště na každém kroku, vodní a zábavní parky, ale i zoologické zahrady, sportovní hřiště a bazény. Jednoduše, je tady vše pro vaše skvělé ratolesti, které budou nadšené!!!

IDEÁLNÍ MÍSTO PRO RODINY S DĚTMIRodina na plazi

Španělé naprosto zbožňují děti a Costa del Sol je jedno velké dětské hřiště snů. Ve skutečnosti jsou zde nejen dětská hřiště na každém kroku, vodní a zábavní parky, ale i zoologické zahrady, sportovní hřiště a bazény. Jednoduše, je tady vše pro vaše ratolesti, které budou nadšené!!!

Rodina v aquaparkuAQUAPARKY

Aqualand Torremolinos - největší vodní park na pobřeží Costa del Sol, nabízí fantastický výběr vzrušujících tobogánů a vynikající zařízení (restaurace, bary, místa na opalování). Adrenalinoví fanoušci musí vyzkoušet Kamikazee, jednu z nejvyšších skluzavek v Evropě.

Aquamijas – i když je o něco menší než Aqualand, vodní park Mijas (nedávno přejmenovaný na Aquamijas) slibuje zábavný den pro celou rodinu. Díky širokému výběru tobogánů pro děti všech věkových skupin budou mít všichni nezapomenutelný zážitek!

MÍSTNÍ PARKY A DIVOKÁ ZVĚŘKrokodýl

Máme velké štěstí, že zde na pobřeží Costa del Sol je několik úžasných místních parků, zoologických zahrad a akvárií. Tady jsou naše oblíbené a ty, o kterých víme, že se vám i vašim dětem budou líbit.

BIOPARK ZOO

Nachází se v sousedním městě Fuengirola, tato malá, ale velmi dobře navržená a rozložená ZOO umožňuje prožít skvělé dopoledne nebo odpoledne. Uvidíte tygry, gorily stříbrné, krokodýly, hady a mnoho dalšího!

SELWO MARINA

Hned vedle parku Paloma v centru Arroyo de la Miel (Benalmádena) najdete jediné delfinárium v ​​Andalusii a jednu z nejoblíbenějších atrakcí na pobřeží. Vaše děti si užijí představení delfínů a lachtanů, mohou se i setkat s delfíny osobně, navštíví ledově studeného prostředí tučňáků, a mnoho dalšího.

ZOO DE CASTELLAR

ZOO je jedno z nejlépe střežených tajemství pobřeží! Není to typická zoologická zahrada … zvláštností ale je, že můžete komunikovat s mnoha zvířaty. Potkáte tygry, Emu pštrosy, králíky, hady, opice, orly, supy, vietnamská prasata, krokodýly a dokonce i hyenu jménem Eddie. Nachází se kousek od města Castellar de la Frontera, asi 10 minut do vnitrozemí od Sotogrande. Je to cca. 1,5 hodiny jízdy autem z Benalmadeny, ale stojí to za to. Byli jsme varováni, že to není typická ZOO. To jsme zjistili okamžiku, kdy jsme prošli hlavními branami a uviděli nádherné lví mládě (zvané Simba), které sedělo v chladném stínu, zatímco odvážní návštěvníci se pokoušeli dostat dost blízko, aby ho pohladili a pořídili si vytouženou fotografii. Všechna zvířata, která potkáte v Zoo de Castellar, byla zachráněna před cirkusy, nedovoleným obchodováním, celními orgány nebo policií. Nyní je zde více než 500 zvířat a 120 různých druhů, což umožňuje velmi zajímavou a vzdělávací návštěvu.

SELWO AVENTURA WILDLIFE PARK V ESTEPONĚ

Toto je největší divoký park na pobřeží Costa del Sol a skvělá příležitost vidět některá z největších a nejdivočejších zvířat v Africe a Asii, jak se toulají ve volné přírodě. Budete se muset projít celým parkem, což obnáší několik hodin, ale stojí to za to!

AKVÁRIUM SEALIFE

Návštěva akvária Sealife v přístavu Benalmadena umožňuje zajímavé a poučné dopoledne (nebo odpoledne) s dětmi. Čekají na vás žraloci, medúzy, obrovské želvy, mořské paprsky, obří tichomořská chobotnice a spousta dalších fascinujících podmořských tvorů.

BUTTERFLY MOTÝLÍ PARK

Park se pyšní sbírkou více než 1 500 exotických motýlů od více než 150 různých druhů, a proto stojí tento jedinečný park za návštěvu. Komplex o rozloze 2 000 m2, který se nachází nedaleko Benalmádena Pueblo, nabízí motýly volně létající ve svém vlastním tropickém ráji s rostlinami, květinami a vodopády. Nezapomeňte na svůj fotoaparát, protože pro vás a vaše děti to bude skvělý zážitek, který si zaslouží památku.

ZÁBAVNÍ A VENKOVNÍ PARKY

Motokáry

AVENTURA AMAZONIA

Užijte si vzrušující dobrodružství v korunách stromů. Aventura Amazonia má na stromech 83 stanovišť a 20 zip-lines (lanových skluzů), rozdělených do 6 dobrodružných okruhů. Dostanete také šanci vyrazit na nejdelší zip-line v korunách stromů v Andalusii (délka 240 metrů).

TIVOLI WORLD

Nejdelší zábavní park na pobřeží, Tivoli World, je nezbytnou návštěvou, pokud máte děti. Díky velkému množství atrakcí, každodenní živé hudbě, tanečních představeních a bohatému výběru restaurací a barů, si zaručeně užijete den. Tohle je za nás dobře strávený čas!

COSTA JUMP

Ačkoli to není venkovní dobrodružství, určitě to můžete považovat za adrenalin! První a jediný trampolínový park na pobřeží nabízí obrovskou krytou arénu naplněnou 50 vzájemně propojenými trampolínami. Užijte si basketbal slam dunk, dodgeball, pěnové jámy a další!

ZIP-LINE FUENGIROLA

Přímo pod slavným hradem Sohail ve Fuengirole, najdete dobrodružství nabízející projížďky přes řeku! Lanový skluz-španělsky tirolina se skladá z kladky, která se pohybuje po ocelovém laně, které je instalováno ve vzduchu. Pro ty, kteří jsou méně dobrodružné povahy a mají raději něco trochu víc relaxačního, jsou zde šlapadla a kajaky, které si můžete pronajmout.

MOTOKÁRY

Máte rádi motokáry? Na pobřeží je několik míst, kde si můžete vyzkoušet své řidičské schopnosti. Můžete vyzkoušet FunnyBeach v Marbelle, oblast Karting na střeše nákupního centra Myramar ve Fuengirole nebo motokáry v nákupním centru Plaza Mayor vedle letiště v Malaze.

JÍZDA NA KONI

Podél pobřeží je spousta stájí, ale doporučujeme Rancho La Paz poblíž Fuengiroly. Nabízejí 1 nebo 2 hodiny jízdy na koni po venkově.

BUGGY OFFROAD ADVENTURE

Projeďte se andaluskou krajinou v kočáru. Naši přátelé v Rangers Buggy Safari nabízejí projížďku, která trvá 3 hodiny. Uvidíte velkolepou scenérii, vydáte se i do vnitrozemí, projedete se kolem kolem olivových a pomerančových hájů, korkových stromů a pluhu přes koryta řek. Fotoaparáty jsou nutností, protože zastávky slibují úchvatné výhledy, kde si můžete udělat nezapomenutelné snímky.

 

ZÁBAVA NA VODĚDelfíni


POZOROVÁNÍ DELFÍNŮ A VELRYB

Chtěli byste vidět delfíny, nebo velryby v jejich přirozeném prostředí? Máte několik možností … pokud pobýváte poblíž Benalmadeny, existuje několik charterů lodí, které nabízejí výlety za pozorováním delfínů z přístavu Porto Marina. Pokud jste si pronajali auto, doporučujeme vám jet dolů do Tarify na pobřeží Atlantiku a zarezervovat si některý z lodních výletů za pozorováním delfínů a velryb.

PARASAILING

Pokud se nebojíte výšek a chcete zažít některý z nejlepších výhledů na pobřeží, zkuste Parasailing. Nechte se odtáhnout motorovým člunem na konci 200 metrů dlouhého lana!

POTÁPĚNÍ

V Sunset Beach Clubu je potápěčské centrum PADI. Nabízejí kurzy od začátečníků po pokročilé; začnete lekcemi v bazénu a poté se vydáte na jedno z míst pro potápění, které se nachází hned vedle pláže u hotelu.

 

 

NerjaVÝLETY


GIBRALTAR

Návštěva Gibraltaru a vidění opic Barbary Macaque Monkeys je zábavným zážitkem pro děti i dospělé. Na vrcholu skály žijí jediné volně žijící opice v Evropě a návštěva poskytuje perfektní příležitost vidět polodivoké primáty zblízka. Musíte být ale opatrní, protože mohou být i nebezpečné. Chcete-li vidět opice, můžete se vyvézt lanovkou na vrchol skály a podniknout prohlídku buď s průvodcem a místní turistickou společností, nebo jenom po vlastní ose, a pak už si jen vychutnávat nezapomenutelné panoramata.

SKATE PARKY

Pokud se vaše děti věnují skateboardingu nebo BMX, většina velkých měst má specializované skateparky, kde lze provozovat tyto populární sporty. Jeden z největších je ten, který se nachází hned vedle nákupního centra Miramar ve Fuengirole!

KULTURNÍ AKTIVITY A VÝLETY

Vezměte své děti na fascinující cestu po jednom z nejoblíbenějších a nejpozoruhodnějších historických památek Španělska, jeskyních Nerja. Tato řada obrovských jeskyní táhnoucích se téměř 5 km pod zemí je domovem největšího stalagmitu na světě, 32 metrů vysokého monstra! Některé části jeskyní také obsahují prehistorické jeskynní malby.

OSLÍ SVATYNĚ

„El Refugio del Burrito“ je oslí útočiště ve Fuente de Piedra, jen 45 minut jízdy od pobřeží. Tradiční španělské Cortijo slouží jako domov pro více než 70 zachráněných oslů. Návštěvníci se mohou setkat s přátelskými obyvateli a dozvědět se vše o jejich životních příbězích od kvalifikovaného personálu, který vás provede po svatyni.

CHODNÍK CAMINITO DEL REY…

Caminito del Rey, označovaný jako nejděsivější chodník na světě, se rychle stal jednou z nejoblíbenějších turistických atrakcí v Andalusii. Půjdete po účelově postaveném dřevěném chodníku, který se v některých oblastech tyčí 100 metrů nad korytem řeky. To je určitě lákadlo pro ty, kdo hledají vzrušení a adrenalin. Děti musí mít alespoň 8 let, aby mohly chodit po Caminito.

CHŮZE PO RIO CHILLAR

Procházka po „Rio Chillar“ v Nerji se mezi místními obyvateli stala letní klasikou. Tato zábavná trasa vás vezme na vzrušující dobrodružství, kde procházíte řekou a vydáváte se nahoru ke skalním jezírkům. Zde si můžete zaplavat v křišťálově čisté vodě. Při procházce borovicemi a hlubokými soutěskami je po cestě spousta stínu; doporučujeme vám však pohodlnou obuv a vhodné oblečení do hor.


Nevybrali jste si z nabídky na webu?

Kontaktujte nás a získejte přístup k tisícům dalších nemovitostí v naší databázi.