Vítejte na slunném pobřeží Costa del Sol
Jsme Viva España,
Vaši odborníci na prodej nemovitostí ve ŠpanělskuCeny nabízených nemovitostí jsou konečné, včetně odměny za zprostředkování.

Viva España

DŮLEŽITÉ: Českým a slovenským klientům dokážeme domluvit hypoteční úvěr
s úrokem 3,75 % a fixací až na 20 let při čerpání 50-60 % LTV.

Jih Španělska je otevřený každému, kdo hledá vlastní bydlení či smysluplnou investici. Místní trh s nemovitostmi nabízí nepřebernou škálu možností od zcela nových luxusních projektů přes čerstvě zrekonstruované vily a domy až po apartmány a byty poblíž písečných pláží. Ať hledáte vysněnou nemovitost u moře pro sebe, nebo třeba investiční příležitost, rádi se staneme Vašimi průvodci celým procesem, a to vždy nad rámec standardních obchodních vztahů.

Viktor Margita a Monika Vavreková

S Viva España máte jistotu, že nabídka nemovitostí bude odrážet Vaše představy a očekávání. Žijeme a pracujeme přímo na jihu Španělska, které se stalo i naším druhým domovem. Díky tomu Vás hladce provedeme krok za krokem celým nákupním procesem od výběru nemovitosti přes podpis smlouvy až po navazující služby spojené se stěhováním a přesunem do nové země.

„Vaše přání jsou u nás vždy na prvním místě.“
Viktor Margita a Monika Vavreková
zakladatelé realitní kanceláře Viva Espańa

Andaluské pobřeží Costa del Sol se pyšní více než 320 slunečnými dny v roce a smaragdově modrým mořem. Milovníkům golfu nabízí nespočet hřišť a labužníkům zase kulinářské zážitky v nejvybranějších restauracích. Všechny bez výjimky ale uchvacuje dechberoucími výhledy až k severnímu okraji Afriky. To vše doprovází přátelská povaha Španělů, jimž v žilách koluje žhavé flamengo a výtečné víno Rioja.

Oblast Costa del Sol je jednou z nejteplejších evropských oblastí. Klima je středomořské, s horkým létem a mírnou zimou. Od března do května převládá mírné a slunečné počasí, deštivé dny jsou ojedinělé. V květnu, a někdy již v dubnu, mohou nastat první horké dny s maximy kolem 30 °C.

Mapa

Do cílové destinace se dostanete už po pouhých třech hodinách přímého letu z pražského letiště Václava Havla. Linky do Málagy létají několikrát týdně také z Bratislavy, Vídně, Krakowa, Katowic či Budapešti. Díky celoročně příznivému počasí, skvělé dopravní dostupnosti, nižším nákladům na běžný život i špičkovému zdravotnictví je jih Španělska skvělou volbou pro trvalé bydlení i dlouhodobou rekreaci. Více informací o Costa del Sol najdete ZDE.

DŮLEŽITÉ: Českým a slovenským klientům dokážeme domluvit hypoteční úvěr
s úrokem 3,75 % a fixací až na 20 let při čerpání 50-60 % LTV.

Stačí udělat jediný krok, ten první! A říci nám, co přesně chcete?

Chci se poradit, ozvěte se mi.