Hledáte atraktivní investiční nemovitost, která bude pronajatá velkou část roku? My ji pro Vás máme!

Viva España

DŮLEŽITÉ: Českým a slovenským klientům dokážeme domluvit hypoteční úvěr
s úrokem 3,75 % a fixací až na 20 let při čerpání 50-60 % LTV.

Proč ve Španělsku investovat?

Protože se to vyplatí! Hlavně poté, co se cena hypotečních úvěrů v Čechách i na Slovensku vyšroubovala do extrémně vysokých částek. Hodně Čechů i Slováků proto své volné prostředky raději směřuje do zahraničních nemovitostí. Ačkoliv Španělsko v tomto ohledu „soutěží“ s Chorvatskem, má jednu podstatnou výhodu: sezona na jihu Španělska trvá celý rok, vždyť i v zimě tu je průměrně 18 stupňů a azurová obloha. Zatímco v Chorvatsku se aktivní turistická sezona počítá na dva, maximálně tři měsíce v létě, což zrovna nejde naproti zajímavým ziskům z pronájmu.

Jaké jsou turisticky oblíbené lokality na Costa del Sol?
Málaga, Benalmádena, Torremolinos, Fuengirola, Nerja, Mijas, Marbella, Estepona, Puerto Banús a další místa jsou mezi turisty velmi vyhledávaná. Co nabízejí, a v čem jsou jedinečná, se dočtete ZDE.

Viva España

Kolik stojí byt s terasou poblíž moře?
Na pronájmy jsou vhodné byty se dvěma ložnicemi, zařízenou kuchyní, koupelnou a pračkou, nabízející pohodlí pro rodiče i děti. Nebo pro páry, které se nechtějí omezovat hotelovými pravidly a chtějí si užít dovolenou zcela podle vlastních představ.
„Velkou roli přitom hraje poloha takového apartmánu, který by měl ideálně ležet blízko pláže a v pohodlné dojezdové vzdálenosti na letiště. Takové nemovitosti v dobrém stavu lze pořídit v cenách již od 250 tisíc do 300 tisíc euro,“ doplňuje Viktor Margita, spoluzakladatel kanceláře Viva España.

Kolik lze pronájmem vydělat?
Záleží, zda zamýšlíte nemovitost používat výhradně k pronájmu, nebo spojit pronájem s vlastním užíváním. Průkopníky takové kombinace jsou Britové, kteří si zde v minulých letech pořídili investiční byty s tím, že nejprve se jim vložený kapitál díky pronájmům vrátí a oni sami se pak na důchod na jih Španělska přesunou natrvalo.

Reality výhradně určené na pronájem kupují hlavně ti, kdo již v zahraničí mají jinou nemovitost ke svému bydlení. Někteří pak hledají nájemce přes servery jako Booking nebo Airbnb. To ale obnáší starosti, které je možné přenést na nás. Zařídíme případné stavební a rekonstrukční práce, upravíme interiér, připojíme internet, televizi a cokoliv dalšího. A hlavně pomůžeme najít spolehlivé nájemce. Díky tomuto servisu bývají příjmy z pronájmu stabilnější a investice se rychleji vracejí. Více o našich službách najdete ZDE.

Např. při koupi apartmánu v ceně 300 tis. euro je roční výnos z pronájmu cca 28 tis. euro, a celkový čistý zisk cca 14 tis. euro.

DŮLEŽITÉ: Českým a slovenským klientům dokážeme domluvit hypoteční úvěr
s úrokem 3,75 % a fixací až na 20 let při čerpání 50-60 % LTV.

Chci se poradit, ozvěte se mi.