Dvojdům na prodej 94 m² Aloha

124682272 | Aloha

  • Ložnice 2
  • Koupelny 3
  • Plocha 94 m²
  • Plocha terasy 51 m²
  • Stav Aktivní

Vítejte ve Skrytém domě!! Hlavní destinace pro luxusní nemovitosti v Nueva Andalusii!

Představujeme vám klenot v koruně Aloha, Nueva Andalucia, kde se moderní sofistikovanost setkává s pobřežním šarmem. Tato nedávno zrekonstruovaná rezidence je důkazem dokonalého vkusu a pečlivé pozornosti věnované detailům a nabízí jedinečný životní styl uprostřed úchvatné krajiny Costa del Sol.

Toto moderní útočiště se nachází v jedné z nejvyhledávanějších čtvrtí, pyšní se dvěma prostornými ložnicemi a dvěma luxusními koupelnami a na každém kroku vyzařuje auru rafinované elegance. V rozlehlém salonu můžete stylově bavit hosty nebo se uchýlit do klidu soukromé terasy, kde na vás čeká panoramatický výhled do údolí a na majestátní horu Concha.

Ponořte se do ztělesnění volného času s exkluzivním přístupem k vlastnímu bazénu, obklopenému svěží zahradní oázou, která láká ke chvílím odpočinku a venkovní zábavy. Díky garáži, která poskytuje bezpečné parkování a pohodlí, je v tomto prestižním příbytku bez problémů postaráno o všechny aspekty luxusního bydlení.

Za hranicemi vašeho domova vás láká půvab Costa del Sol se svou pulzující kulturou, prvotřídní občanskou vybaveností a nekonečnými možnostmi rekreace. Dopřejte si golf na prestižních hřištích v okolí nebo se vyhřívejte na středomořském slunci na nedotčených plážích jen pár okamžiků odtud.

Protože chápeme, že domov není jen místo, ale odraz vašich tužeb a přání. Objevte ztělesnění moderního bydlení v této výjimečné nemovitosti, kde je každý okamžik prodchnut krásou, komfortem a bezkonkurenčním luxusem.

Nenechte si ujít příležitost proměnit tento sen ve skutečnost. Kontaktujte nás ještě dnes, naplánujte si prohlídku a vydejte se na cestu do vlastního kousku ráje ve čtvrti Aloha v Nueva Andalucia'. Váš útěk na pobřeží čeká!


Vlastnosti

KategorieVila
LokalitaMálaga, Costa del Sol, Aloha
Velikost2 pokoje
Plocha užitná94 m²
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuRohový
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
ZařízenýAno
ParkováníAno
Terasaano (51 m²)
Bazénano
Ložnic2
Koupelen3
VýhledyMoře, hory, zahrada, bazén
OrientaceJihozápad
Vzdálenost od mořeDo 5 km
Vybavení a možnostiKrytá terasa, Soukromá terasa, Solárium, Technická místnost, Přístup pro osoby s omezenou schopností pohybu a orientace, Gril, V blízkosti mešity, V blízkosti kostela, Optické vlákno
Služby/energienezadáno

Mapa

Zobrazít více nabídek v Marbella západ
Cena17 035 000 Kč670 000 EUR

Podobné nemovitosti

Nevybrali jste si z nabídky na webu?

Kontaktujte nás a získejte přístup k tisícům dalších nemovitostí v naší databázi.