RIVIERA DEL SOL

RIVIERA DEL SOL

Moderní urbanizace Riviera del Sol se nachází na pobřeží mezi Fuengirolou a Marbellou a je jen pár minut chůze od pláže. Proč se stěhovat na Riviera del Sol? Přesuňte se sem za krásným podnebím a výhledem, vynikajícím občanským vybavením včetně snadného přístupu na pláž.

Moderní urbanizace Riviera del Sol se nachází na pobřeží mezi Fuengirolou a Marbellou a je jen pár minut chůze od pláže.

PROČ SE STĚHOVAT NA RIVIERA DEL SOL?

Přesuňte se sem za krásným podnebím a výhledem, vynikajícím občanským vybavením včetně snadného přístupu na pláž.

V blízkosti oblíbených pobřežních letovisek Fuengirola a Marbella leží Riviera del Sol, moderní urbanizace, která se nachází jen pár minut chůze od pláže. Tato pláž je méně frekventovaná než ostatní na pobřeží Costa del Sol, je tu malé chiringuito nebo plážová kavárna, kde se po většinu dne podávají jídla a nápoje.

Tato urbanizace vám dává dobrou blízkost pro spoustu aktivit a skvělých dní venku. Marbella s designovými obchody, vynikajícími restauracemi a báječným nočním životem je vzdálena jen 15 minut jízdy. Fuengirola je vzdálená 10 minut jízdy, kde můžete kromě zoologické zahrady, aquaparku a několika kin využít také vynikající pláže.

OBYVATELSTVO

Toto je oblíbená oblast u britských rekreantů; ve výsledku bývá v letních měsících rušnější.

NEMOVITOSTI

Tato oblast těží z dobré kombinace moderních nemovitostí, od rodinných vil až po penthousy a byty. Většina nemovitostí má krásný výhled a přístup k bazénu.

VEŘEJNÁ ZAŘÍZENÍ

V docházkové vzdálenosti najdete dobrý výběr občanského vybavení, včetně supermarketů, obchodů, barů, restaurací a zařízení pro volný čas. Milovníci golfu si mohou vybrat z několika blízkých hřišť, včetně golfového klubu Miraflores, který je vzdálený pouhých 5 minut jízdy autem.

DOPRAVA

Riviera del Sol je jen pár minut od dálnice A-7, která vás spojí s řadou klíčových destinací na pobřeží, jako je Marbella na západě a Malaga na východě. Pro mezinárodní lety je letiště v Malaze vzdálené přibližně 30 minut.

ZAMĚSTNANOST

Kvůli velké populaci krajanů najdete na Riviera del Sol pracovní příležitosti pro mluvčí angličtiny. Nejlepším řešením při hledání práce jsou odvětví cestovního ruchu a nemovitostí. Existují také příležitosti v oblasti péče o děti, marketingu, technologií a výuky angličtiny jako cizího jazyka (TEFL).

ZDRAVOTNICTVÍ

Soukromá zdravotní péče je v této oblasti oblíbená; mnoho lidí využívá zdravotní pojišťovny, které nabízejí služby, jako jsou 24hodinové návštěvy domova, sanitky intenzivní péče a převozy do nemocnic. Španělská státní nemocnice Costa del Sol je vzdálená jen něco málo přes 10 minut a má dobrý počet anglicky mluvících lékařů a zdravotních sester.

ŠKOLSTVÍ

Pokud hledáte britské osnovy, do mezinárodní školy Novaschool Sunland dojedete autem za necelých 5 minut. Křesťanská škola Ark je vzdálená necelých 10 minut a nabízí také britské osnovy. V této oblasti existuje také velké množství španělských státních škol.

ŽIVOTNÍ NÁKLADY

Životní náklady jsou ve srovnání s některými dražšími částmi Costa del Sol přiměřené, s bonusem, že mnoho atrakcí dražších letovisek je stále na dosah.


Nevybrali jste si z nabídky na webu?

Kontaktujte nás a získejte přístup k tisícům dalších nemovitostí v naší databázi.