RESTAURACE

RESTAURACE

V Costa del Sol je velké množství restaurací, z nichž mnohé byly úspěšné díky svému odhodlání přivést zpět tradiční jídla tak, aby jim dávaly význam, který si zaslouží a sdíleli potěšení s návštěvníky. Najdete tady vše od nejčerstvějších úlovků z moře, jako jsou typické smažené ryby, paellu, až po dušená masa.

NEKONEČNÉ MOŽNOSTI

V Costa del Sol je velké množství restaurací, z nichž mnohé byly úspěšné díky svému odhodlání přivést zpět tradiční jídla tak, aby jim dávaly význam, který si zaslouží a sdíleli potěšení s návštěvníky. Najdete tady vše od nejčerstvějších úlovků z moře, jako jsou typické smažené ryby, paellu, až po dušená masa. Kulinářské bohatství měst je obrovské. Většina pokrmů zahrnuje středomořskou stravu, která díky jednoduchosti ingrediencí, rozmanitosti a příchuti těchto jedinečných pokrmů dokáže okouzlit každého.

Místní oblíbená jídla jsou přítomna ve velké většině barů a restaurací ve vesnicích v provincii a jsou nejlepším způsobem, jak doplnit palivo po celodenním putování po nedalekých horách nebo při kulturní prohlídce města.

Po celém pobřeží můžete ochutnat nekonečné pokrmy z mořských plodů, které vám na cestě do Malagy a na pobřeží Costa del Sol nesmí chybět. Ryby v Malaze jsou tradicí a lze je ochutnat jak v rybích restauracích, tak v plážových barech, ale také v malých a skrytých barech, kde můžete doslova dýchat rybářskou kulturou města. Užijte si vyhlášené sardinky na terase na pláži v La Carihuela, La Misericordia, Los Boliches nebo Guadalmina.

Restaurace v modrem dekoru
Prostírání v restauraci

NEJLEPŠÍ RESTAURACE V MALAZE

 

Co by jste měli ochutnat už víte. Nicméně… Víte vůbec, kde to ochutnat? Představujeme vám žebříček nejoblíbenějších a doporučovaných restaurací v Malaze, kde si vychutnáte španělskou gastronomii naplno. Doporučujeme rezervovat si stůl předem.

  • LOS MARANGOS – Španělské jídlo
  • Restaurace Vino Mío
  • Beluga Malaga
  • Bodeguita El gallo

Procházka promenádou u moře vám dá na výběr z několika chutných přímořských restaurací (Chiringuito) a nebudete zklamáni žádnou z nich.

PLÁŽOVÉ RESTAURACE

Plážové restaurace mají zvláštní název ve Španělsku – Chiringuito a ve svém portfoliu nabízejí místní výběr tapas, domácí kuchyně nebo sardinky za přijatelné ceny. Mimochodem, populární sardinky jsou spojeny se španělskou Malagou ne náhodou. Původní název města byl Malaka, což znamená plátek solené ryby. Každá chiringuita má svůj vlastní lodní gril, na kterém se přímo před vámi v ohni – a la plancha, griluje. Tyto chiringuito restaurace doprovázejí celou oblast Andalusie.

Pro náročné konzumenty je alternativou k přímořským restauracím luxusní Trocadero Arena v oblasti Río Real Marbella. Díky svému výjimečnému designu se toto kouzelné místo ocitlo v mnoha publikacích o kráse, módě a gastronomii a je ideálním místem pro soukromé akce či oslavy. Nenechte se zmást umístění u moře, Trocadero Arena rozhodně není restaurace Chiringuito a vstup do ní vyžaduje určitý styl oblékání.

Plážová restaurace
Restaurace na pobřeží při západu slunce

PŘEHLED DOPORUČENÝCH RESTAURACÍ NA COSTA DEL  SOL

 


Nevybrali jste si z nabídky na webu?

Kontaktujte nás a získejte přístup k tisícům dalších nemovitostí v naší databázi.