Projekt - Idilia Senses, Rincón de la Victoria, Málaga, Španělsko

MB033 | Rincón de la Victoria

idiliasense_terraza
idiliasense_solarium IdiliaSense_ext_v1
IdiliaSense_ext_v3 IdiliaSense_ext_v5 IdiliaSense_ext_v2 idiliasense_salon idiliasense_dormitorio idiliasense_cocina idiliasense_bano

Idilia Senses je nový projekt v Rincón de la Victoria, který zahrnuje 41 apartmánů s 1 až 3 ložnicemi a penthousy s velkými terasami s výhledem na moře.

Společné prostory tohoto komplexu zahrnují bazén a solárium a ke každému apartmánu patří parkovací stání a komora a také prostor pro kola.

Apartmány nabízejí 1 až 3 ložnice, velké obývací pokoje s integrovanou kuchyní maximalizující pocit prostoru a velké terasy, které přivádějí světlo a čerstvý vzduch. Penthousy mají také prostorné solárium se soukromým přístupem po schodech. Energetická účinnost je klíčovým prvkem ve všech jednotkách, které využívají obnovitelné zdroje energie a udržitelnou architekturu.

Idilia Senses se může pochlubit privilegovanou polohou v Rincón de la Victoria, ideální destinací pro milovníky sportu. Můžete si užít širokou nabídku vodních sportů a golfových hřišť, stejně jako skvělá místa pro běžce a cyklisty. Budete ale také v docházkové vzdálenosti od mnoha služeb, jako jsou školy, bary a restaurace, supermarkety, sportovní centra, volnočasové a kulturní aktivity.
Projekt s apartmány s krásnými výhledy a výborným zázemím pro celou rodinu je ideálním druhým domovem pro klienty, kteří preferují klidnější část tohoto pobřeží a také pro fanoušky golfu, vodních sportů a cyklistiky, neboť z komplexu je výborné napojeni na cyklocesty v okolí kolem moře, nebo v kopcích nad apartmány.

V ceně apartmánu je zařízení kuchyně, vestavné skříně, 1 parkovací místo, využívání společných prostor, sklad


Seznam nemovitostí

Ev.č.LožniceKoupelnyPlochaCenaStav
MB033-12272 m²411 000 EUR volné

Vlastnosti

KategorieProjekt
LokalitaRincón de la Victoria, Španělsko
ParkováníAno
Počet bytů41
Počet volných bytů14
Počet domů4
Počet objektů4
Ložnicnezadáno
Koupelennezadáno
Výhledynezadáno
Orientacenezadáno
Vzdálenost od mořeDo 1000m
Vybavení a možnostinezadáno
Služby/energienezadáno

Mapa

Zobrazít více nabídek v Nerja & Málaga východ
Cena10 370 000 Kčod 411 000 EUR

Podobné nemovitosti

Nevybrali jste si z nabídky na webu?

Kontaktujte nás a získejte přístup k tisícům dalších nemovitostí v naší databázi.