Vila na prodej 543 m² Torremolinos

123557875 | Torremolinos

  • Ložnice 5
  • Koupelny 5
  • Plocha 543 m²
  • Plocha terasy 47 m²
  • Stav Aktivní

JEDNORODINNÁ VILA NA POZEMKU O ROZLOZE 960 METRŮ, KTERÝ SE SKLÁDÁ Z NÍZKÉHO POZEMKU O ROZLOZE 198 METRŮ, 1. POZEMKU O ROZLOZE 205 METRŮ A PODZEMNÍHO POZEMKU O ROZLOZE 194 METRŮ, PŘÍPADNĚ DALŠÍ CESTY: PŘÍZEMÍ: VERANDA, OTEVŘENÝ PŘIJÍMAČ, VELKÁ VELKÁ JÍDELNA DIÁFANO S VÝSTUPEM NA DVOJITOU TERASU (JEDNA O DÉLCE 40 METRŮ UZAVŘENÁ LUMÍNEM A DRUHÁ MALÁ STŘECHA O DÉLCE CCA 10 METRŮ) VELMI VELKÁ KUCHYNĚ S OSTRŮVKEM VELKÝCH ROZMĚRŮ S OBLOUKEM DO OBÝVACÍHO POKOJE, POKOJ V PŘÍZEMÍ NEBO KANCELÁŘ, ROZSÁHLÉ WC S ODVĚTRÁVÁNÍM. 1. PODLAŽÍ: PROSTORNÁ HALA S MALÝM ODPOČINKOVÝM PROSTOREM, 4 VELMI VELKÉ DVOJLŮŽKOVÉ POKOJE ((2 MASTER ROOM S KOUPELNOU VE VELKÉM SUITE), TERASA O ROZLOZE 60 m2 S PANORAMATICKÝM VÝHLEDEM NA MOŘE.
SUTERÉNNÍ PODLAŽÍ: KAPACITA PRO 5 VOZIDEL VELKÝCH ROZMĚRŮ, VELKÁ KOUPELNA A VOLITELNĚ MALÝ BYT LZE VYTVOŘIT SAMOSTATNĚ, V PŘÍPADĚ POTŘEBY MÁ ŠÁLEK.
OCENĚNÍ NEMOVITOSTI: NEOBVYKLÁ NEMOVITOST PRO VYSOKÉ KONSTRUKČNÍ VLASTNOSTI, KTERÉ LZE OCENIT A ZDOKUMENTOVAT, PROTOŽE MAJITELÉ JSOU KONSTRUKTÉŘI A SPECIÁLNĚ POTĚŠILI SVŮJ DŮM PRO DOMÁCNOST, ROHOVÁ NEMOVITOST NA 2 ULICÍCH, ABSOLUTNÍ SOUKROMÍ, MUSÍ 70 METRŮ NÁMOŘNÍ PROCHÁZKY, VELMI DOBŘE KOMUNIKOVAL SE VŠEMI TYPY SLUŽEB A VELMI SNADNÝ PŘÍSTUP A VÝJEZD NA DÁLNICI,


Vlastnosti

KategorieVila
LokalitaMálaga, Costa del Sol, Torremolinos
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná543 m²
Plocha pozemku960 m²
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
Terasaano (47 m²)
Bazénano
Ložnic5
Koupelen5
Výhledynezadáno
Orientacenezadáno
Vzdálenost od mořeDo 200m
Vybavení a možnostinezadáno
Služby/energienezadáno

Mapa

Zobrazít více nabídek v Torremolinos
Cena40 402 000 Kč1 595 000 EUR

Podobné nemovitosti

Nevybrali jste si z nabídky na webu?

Kontaktujte nás a získejte přístup k tisícům dalších nemovitostí v naší databázi.