Vila na prodej 448 m² Mijas

124273321 | Mijas

  • Ložnice 5
  • Koupelny 6
  • Plocha 448 m²
  • Plocha terasy 80 m²
  • Stav Aktivní

KRÁSNÁ, BEZVADNÁ A OKOUZLUJÍCÍ SAMOSTATNĚ STOJÍCÍ VILA S 5 LOŽNICEMI, RENOVOVANÁ VE VYSOKÉM STANDARDU, VYBAVENÁ VŠEMI MOD CONS, ALE ZACHOVÁVAJÍCÍ TRADIČNÍ KOUZLO NEMOVITOSTI. ROZLEHLÉ TERASY S NÁDHERNÝM VÝHLEDEM NA JIHOZÁPAD NA KOPCE V OBLASTI MIJAS A STŘEDOMOŘSKÉ POBŘEŽÍ. FASCINUJÍCÍ A JEDINEČNÉ!

Klidné místo s rozsáhlými slunnými terasami obklopujícími nádherný soukromý bazén s řadou barevných rostlin a mnoha ovocnými stromy. Okouzlující, tradiční nemovitost, která díky své velikosti nabízí naprostý moderní luxus. Klimatizační a topné jednotky v celém objektu. Příjezdová cesta se soukromým parkovištěm. Perfektní ve všech směrech s nádherným výhledem.

Bíle omývaná vila s terakotovými terasami nabízí báječnou vybavenou kuchyň - světlou a vzdušnou s dokonale bílými skříňkami, žulovou pracovní deskou, bodovými světly a špičkovým integrovaným bílým zbožím, jako je lednice s mrazákem, trouba, mikrovlnná trouba, elektrická varná deska a myčka nádobí. V sousedství je jídelna - impozantní, s vynikajícími posuvnými dveřmi s dvojitým prosklením, které vedou přímo na terasy a vyhřívaný bazén s vestavěnou vířivkou! - idylické.

Na stejném podlaží jsou 2 dvoulůžkové ložnice s rodinnou koupelnou a druhá ložnice má vlastní koupelnu. Všechny pokoje jsou úžasně prostorné.
Navíc samostatná pracovna a technická místnost v ceně.

V patře po širokém schodišti se nachází obývací pokoj - nádherně velký s plentou na sezení, dokonale umístěný tak, abyste si mohli vychutnat výhled na vyvýšené místo s terasami po obou stranách, z nichž první je s výhledem na bazén a krajinu a druhá na terasu a střešní terasu, která umožňuje celodenní užívání nádherného andaluského klimatu, stolování pod širým nebem s báječným výhledem na pobřeží a okolí

Hlavní ložnice je působivá, má šatnu a koupelnu s oddělenou vanou a sprchovým koutem, skutečné wow, s unikátním vysokým klenutým stropem - opravdu je třeba vidět, abyste ji ocenili!

Hlavní vila má také apartmán pro hosty se 2 ložnicemi, který je snadno propojitelný nebo samostatný s vlastním přístupem. K dispozici jsou 2 ložnice, rodinná koupelna - jedna z ložnic má úžasnou velikost s prostorem pro více než 2 lůžka, vestavěné skříně a ensuite.

Kuchyň je plně vybavena na tomto patře a otevřený plán s obývacím pokojem, posuvné dveře ven na slunnou terasu a soukromé zahrady, které obklopují nemovitost.

Exteriér je celý soukromě osvětlený s posezením kolem vily a apartmánu - abyste mohli relaxovat a odpočívat, a to jak ve dne, tak v noci - a užívat si báječný výhled.

Objekt je bezpečně uzavřen pro větší soukromí. Nedávno byla zrekonstruována s nesmírnou péčí o detail, aby si zachovala původní prvky a duši nemovitosti, ale přesto nabízí veškeré vybavení a zařízení, které poskytuje luxusní a nákladově efektivní moderní bydlení. Tato vila nabízí vzácnou příležitost ke koupi nemovitosti připravené k okamžitému užívání a bydlení. Zařízení může být zahrnuto do prodeje jako volitelný příplatek pro další bezproblémový faktor.

Nachází se v exkluzivní vyspělé komunitě, která se těší na bary a restaurace a další občanskou vybavenost v pěší vzdálenosti od vily.

Turistická licence a LPO na místě

Mijas Pueblo, místně známé jako bílá vesnice, se nachází na úpatí pohoří Mijas v nadmořské výšce 428 m. Vesnice poskytuje jedny z nejúžasnějších a dechberoucích výhledů do okolí až k pobřeží, do vnitrozemí a na členitou skalnatou krajinu.
Vesnice je velmi oblíbená nejen u turistů, kteří sem přijíždějí na jednodenní návštěvu nebo na dovolenou, ale i u místních obyvatel z okolních měst a vesnic. Mijas Pueblo přitahuje autentičností španělského způsobu života, od dlážděných ulic, bíle omítnutých zdí a řady řemeslných obchůdků a butiků až po mnoho tradičních slavností, které se slaví na hlavním náměstí v centru vesnice.


Vlastnosti

KategorieVila
LokalitaMálaga, Costa del Sol, Mijas
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná448 m²
Plocha pozemku889 m²
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
ParkováníAno
Terasaano (80 m²)
Bazénano
TelekomunikaceInternet, Satelit
Ložnic5
Koupelen6
VýhledyMoře, Zahrada, Bazén, Dvůr
OrientaceSever, severovýchod, východ, jihovýchod, jih, jihozápad, západ, severozápad
Vzdálenost od mořeDo 5 km
Vybavení a možnostiKrytá terasa, Vestavěné skříně, Blízko dopravy, Soukromá terasa, Solárium, Satelitní TV, WiFi, Herna, Apartmán pro hosty, Úschovna, Technická místnost, Vlastní koupelna, Přístup pro osoby s omezenou schopností pohybu a orientace, Vířivka, Gril, Dvojité zasklení, Sklep, Optické vlákno
Služby/energieElektřina, Pitná voda, Telefon, Plyn

Mapa

Zobrazít více nabídek v Mijas
Cena19 707 000 Kč780 000 EUR

Podobné nemovitosti

Nevybrali jste si z nabídky na webu?

Kontaktujte nás a získejte přístup k tisícům dalších nemovitostí v naší databázi.