Vila na prodej 334 m² Mijas

124393801 | Mijas

  • Ložnice 2
  • Koupelny 2
  • Plocha 334 m²
  • Plocha terasy 110 m²
  • Stav Aktivní

Vítejte v Buena Vista Hills. Uhnízděný ve svahu La Sierra de Mijas tento up a přichází uzavřená komunita nabízí až nejvíce klidu. Nachází se přímo nad oblastí Higueron Buena Vista nabízí krásný malebný výhled na borovicové lesy a Středozemní moře v dálce. Nabízí také vynikající dostupnost na dálnici, odkud se snadno dostanete do hlavních měst, jako je hlavní město Malaga, Fuengirola a Marbella.
Rádi bychom vám představili velmi unikátní projekt, který se skládá ze samostatně stojící nemovitosti se dvěma samostatnými apartmány s jednou ložnicí, které se nacházejí na vlastním pozemku o rozloze více než 700 m2. Při vstupu do nemovitosti na hlavní úrovni máte 1. ze dvou samostatných apartmánů s jednou ložnicí. Prostřední úroveň se skládá z druhého samostatného apartmánu s jednou ložnicí a nejnižší úroveň se skládá z velkého suterénu o rozloze 124 m2.
Oba apartmány mají vlastní vchod, otevřené obývací prostory s otevřenou kuchyní, 1 dvoulůžkovou ložnici a kompletní koupelnu. Oba apartmány mají vlastní velkou terasu. K nemovitosti náleží zahrada o dobré velikosti s předinstalací připravenou pro instalaci bazénu.
Nemovitost má bohatý potenciál a může být vaší další vynikající investicí.
Dům lze buď ponechat jako dvě samostatné nemovitosti a suterénní úroveň by mohla být přeměněna na další samostatný byt, čímž se tato investice změní na 3 samostatné nemovitosti, což umožňuje skvělé příležitosti k pronájmu v této živé a rozvíjející se oblasti.
Nemovitost by také mohla být přestavěna na tradiční rodinný dům skládající se z 3-6 ložnic, což opět v takové oblasti s vysokou poptávkou nesmírně zvýší hodnotu. Pokud by se nemovitost přestavěla na tradiční rodinný dům, suterénní prostor může snadno pojmout další ložnice nebo se proměnit v působivé zařízení pro volný čas včetně domácího kina, lázní, posilovny nebo herny. Možnosti jsou nekonečné. Pro skutečné pochopení neuvěřitelných možností této nemovitosti se doporučuje prohlídka. Ceny a nabídky všech prací vám poskytnou naši profesionální odborníci na výstavbu a rekonstrukci.


Vlastnosti

KategorieVila
LokalitaMálaga, Costa del Sol, Mijas
Velikost2 pokoje
Plocha užitná334 m²
Plocha pozemku703 m²
Stav objektuNovostavba
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
En. náročnost b.B - Velmi úsporná
ZařízenýNe
ParkováníAno
Terasaano (110 m²)
Ložnic2
Koupelen2
VýhledyMoře, hory, venkov, zahrada, les
OrientaceJih, jihozápad
Vzdálenost od mořeDo 5 km
Vybavení a možnostiKrytá terasa, Vestavěné skříně, Blízko dopravy, Soukromá terasa, Herna, Úschovna, Technická místnost, Dvojité zasklení, Ubytování pro personál, Suterén
Služby/energienezadáno

Mapa

Zobrazít více nabídek v Mijas
Cena32 803 000 Kč1 295 000 EUR

Podobné nemovitosti

Nevybrali jste si z nabídky na webu?

Kontaktujte nás a získejte přístup k tisícům dalších nemovitostí v naší databázi.