Dvojdům na prodej 274 m² Mijas

124544050 | Mijas

  • Ložnice 4
  • Koupelny 3
  • Plocha 274 m²
  • Plocha terasy 65 m²
  • Stav Aktivní

Velkolepý dům v jedinečné a výjimečné rezidenční oblasti v komplexu několika velmi prostorných a světlých domů s mimořádným výhledem na moře a pohoří Sierra de Mijas s velmi soukromým a inovativním designem, který pokračuje v diverzifikaci typologie a vytváření přirozeného a rozmanitého prostředí.
Mluvíme o domě s moderní, aktuální a inovativní architekturou s velkými okny, abyste si mohli vychutnat nádherný výhled a nezapomenutelné západy slunce.
Provedení bylo provedeno s nejkvalitnějšími a zaručenými materiály na trhu, kde je prominence tohoto komplexu rozšířena o pečlivě navržené velkolepé společné prostory.
Tedy vše, co potřebujete k naplánování dokonalého dne v krásném prostředí, vědomi si důležitosti vytváření komunit, které mají zájem na ochraně a ochraně přírody, životní úrovni založené na pohodě, zdraví a respektu k životnímu prostředí. prostředí.
Váš budoucí domov má dřevěné podlahy, plně zařízenou a vybavenou kuchyň, se všemi spotřebiči třídy "A", ušlechtilé vnitřní truhlářské práce, velké plochy plně obložených a vybavených skříní, pancéřové vstupní dveře, špičkové venkovní truhlářské práce, podlahové vytápění v koupelnách, klimatizaci s tepelným čerpadlem, internet, kabelová televize kromě DTT se zásuvkami ve všech místnostech, systém automatizace domácnosti a řízení energetické účinnosti, video interkom, detekce záplav s automatickým přerušením dodávky, kouřový alarm, upozornění na výpadek proudu, výpadek topení a klimatizace, komunikace se systémem prostřednictvím mobilní APP nebo telefonního hovoru.
Dům byl právě kompletně vymalován a dodává se plně zařízený a vybavený (ocenění 45 000 eur), připravený k nastěhování s vašimi blízkými.
Zavolejte nám co nejdříve a nechte se doprovodit do domu, o kterém jste vždy snili, nebudete litovat..


Vlastnosti

KategorieVila
LokalitaMálaga, Costa del Sol, Mijas
Velikost4 pokoje
Plocha užitná274 m²
Plocha pozemku70 m²
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuRohový
En. náročnost b.B - Velmi úsporná
ZařízenýAno
ParkováníAno
Terasaano (65 m²)
Bazénano
TelekomunikaceInternet
Ložnic4
Koupelen3
VýhledyMoře, hory
OrientaceWest
Vzdálenost od mořeDo 5 km
Vybavení a možnostiKrytá terasa, Vestavěné skříně, Soukromá terasa, WiFi, Dvojité zasklení, Sklep, Optické vlákno
Služby/energienezadáno

Mapa

Zobrazít více nabídek v Mijas
Cena21 004 000 Kč850 000 EUR

Podobné nemovitosti

Nevybrali jste si z nabídky na webu?

Kontaktujte nás a získejte přístup k tisícům dalších nemovitostí v naší databázi.