Vila na prodej 476 m² La Cala de Mijas

124220605 | La Cala de Mijas

  • Ložnice 3
  • Koupelny 3
  • Plocha 476 m²
  • Plocha terasy 119 m²
  • Stav Aktivní

Nový vývoj: Ceny od 1 125 000 € do 1 650 000 €. [Ložnice: 3] [Koupelny: 3] [Zastavěná plocha: 844 m2 - 1128 m2].
JE VELKOU RADOSTÍ PŘEDSTAVIT VÁM kolekci luxusních vil v uzavřeném komplexu s jednou z nejlepších občanských vybaveností na pobřeží Costa del Sol.

Jedná se o základní kámen exkluzivního uzavřeného vilového komplexu s kamerovým dohledem a službami concierge v srdci Costa del Sol. devatenáct vil nabízejících vysoký standard bydlení a senzační prvky uvnitř i zvenčí. Kombinace moderního architektonického stylu, velkých otevřených dispozic a vynikajícího vybavení - není lepšího místa, kterému byste mohli říkat domov.

EXKLUZIVNÍ ŽIVOTNÍ STYL V NEJLEPŠÍ LOKALITĚ LA CALA DE MIJAS

Nový koncept moderního a exkluzivního životního stylu v La Cala de Mijas. Soukromá komunita se nachází v přírodním prostředí s tropickou vegetací a s vynikající polohou, v blízkosti golfového klubu Calanova a 5 minut jízdy autem od pláže La Cala de Mijas.

Výjimečné prostředí se nachází jen několik minut od nejlepších plážových klubů, 20 minut od mezinárodního letiště Pabla Ruize Picassa a centra symbolické Malagy, města s maximálním turistickým a kulturním zájmem. To vše činí tyto vily tak jedinečnými.

JEDINEČNÉ LUXUSNÍ VYBAVENÍ A SOUKROMÉ PROSTORY

Nemovitosti mají vlastní a individuální bazén. Kromě svěžích tropických zahrad má v rámci komplexu relaxační lázně a posilovnu, které slouží výhradně jeho obyvatelům. Oblast vodní zóny, relaxační zóna, vířivka, sauna a turecké lázně. Tělocvična je vybavena nejmodernější sportovní technikou a je vybavena hudebním a televizním systémem.

Exkluzivita společných prostor je jedním ze základních kamenů rezidence, protože kromě výše zmíněných prostor je součástí GYM a kompletní HOME CINEMA, které odráží stejný pocit jako kino a, bude disponovat technologií nejvíce avantgardní v obraze a zvuku.

Tyto společné prostory budou soukromě přístupné majitelům a budou mít exkluzivitu rezervace prostřednictvím speciální APP, uživatelé budou mít možnost využívat všechny prostředky soukromě a anonymně.


Vlastnosti

KategorieVila
LokalitaMálaga, Costa del Sol, La Cala de Mijas
Velikost3 pokoje
Plocha užitná476 m²
Plocha pozemku368 m²
Stav objektuNovostavba
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
ParkováníAno
Výtahano
Terasaano (119 m²)
Bazénano
TelekomunikaceSatelit
Ložnic3
Koupelen3
VýhledyMoře, Panoramatický výhled, Zahrada, Bazén
OrientaceJihovýchod, jih, jihozápad, západ
Vzdálenost od mořeDo 5 km
Vybavení a možnostiKrytá terasa, Výtah, Vestavěné skříně, Blízká doprava, Soukromá terasa, Solárium, Satelitní TV, Posilovna, Sauna, Úschovna, Vlastní koupelna, Dvojité zasklení, Domotics, Courtesy Bus, Suterén
Služby/energieFotovoltaické solární panely

Mapa

Zobrazít více nabídek v Mijas
Cena27 799 000 Kč1 125 000 EUR

Podobné nemovitosti

Nevybrali jste si z nabídky na webu?

Kontaktujte nás a získejte přístup k tisícům dalších nemovitostí v naší databázi.