Vila na prodej 410 m² La Cala de Mijas

124446397 | La Cala de Mijas

  • Ložnice 6
  • Koupelny 7
  • Plocha 410 m²
  • Plocha terasy 90 m²
  • Stav Aktivní

ÚŽASNÁ SAMOSTATNĚ STOJÍCÍ VILA V PĚŠÍ VZDÁLENOSTI OD PLÁŽE........... Dovolte nám s hrdostí představit tuto úžasnou, nově zrekonstruovanou vilu, která se nachází ve velmi vyhledávané oblasti Torrenueva a necelých deset minut chůze od pláže! Klimatizovaná vila se skládá ze 6 velkých ložnic a 7 koupelen, 2 otevřených kuchyní a 2 obývacích pokojů, které jsou rovnoměrně rozmístěny ve 2 podlažích. Při vstupu do nemovitosti od hlavního vchodu máte k dispozici velký světlý a vzdušný obývací pokoj s plně vybavenou otevřenou kuchyní s vysokou specifikací, 3 z ložnic, z nichž všechny mají vlastní koupelnu, a koupelnu pro hosty. Z obývacího pokoje je přístup na velkou západně orientovanou terasu, která zajišťuje spoustu odpoledního slunce a odkud je také částečný výhled na moře. Spodní část nemovitosti má vlastní samostatný přístup a zahrnuje další 3 ložnice, z nichž 1 má vlastní koupelnu, a 2 další koupelny spolu s další otevřenou plně vybavenou kuchyní a obývacím prostorem. Z obývacího prostoru vedou dvoje velké posuvné dveře, které se otevírají k bazénu, který je celý den slunný a je skvělým místem pro pořádání večírků, grilování apod. Bazén má dobrou velikost, je vyhřívaný a je vybaven elektrickým krytem, který lze používat v zimních měsících nebo v době, kdy je nemovitost prázdná.

Tato nemovitost by byla ideálním rodinným domem vzhledem k její poloze a velikosti a blízkosti občanské vybavenosti a škol. Stejně tak by byla vynikající investicí do pronájmu, opět díky své poloze a skutečnosti, že je rovnoměrně rozdělena do dvou podlaží, z nichž každé má vlastní nezávislý přístup. Jedna část nemovitosti by mohla být pronajímána a druhá obývána majiteli, možností je mnoho!

Torrenueva je velmi vyhledávaná rezidenční urbanizace, která sousedí s La Cala de Mijas, kde najdete množství kvalitních restaurací, vináren, obchodů a supermarketů a oceněné pláže s modrou vlajkou. Do vesnice La Cala dojdete pěšky během 15 minut a nemovitost má snadný přístup k hlavní dálnici A7, odkud se během 30 minut dostanete na mezinárodní letiště v Malaze.

Tato vila je opravdu musí vidět a nebude na trhu dlouho, takže smlouva nás dnes pro více informací nebo sjednat prohlídku!


Vlastnosti

KategorieVila
LokalitaMálaga, Costa del Sol, La Cala de Mijas
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná410 m²
Plocha pozemku672 m²
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
Terasaano (90 m²)
Bazénano
Ložnic6
Koupelen7
VýhledyMoře, zahrada
OrientaceJižní, Jihozápadní, Západní
Vzdálenost od mořeDo 1000m
Vybavení a možnostiKrytá terasa, Vestavěné skříně, Blízko dopravy, Soukromá terasa, Úschovna, Komora, Mramorová podlaha, Dvojité zasklení
Služby/energienezadáno

Mapa

Zobrazít více nabídek v Mijas
Cena29 652 000 Kč1 200 000 EUR

Podobné nemovitosti

Nevybrali jste si z nabídky na webu?

Kontaktujte nás a získejte přístup k tisícům dalších nemovitostí v naší databázi.