Vila na prodej 381 m² Benalmadena

124599367 | Benalmadena

  • Ložnice 5
  • Koupelny 4
  • Plocha 381 m²
  • Plocha terasy 100 m²
  • Stav Aktivní

Pokud nemáte 950 000 €, neměli byste tento inzerát číst. Také byste neměli pokračovat ve čtení, pokud nechcete přijít o své přátele. Teď vám'řeknu proč, ale nejdřív vám to řeknu:
ISRA MLUVÍ O SVÉM DOMĚ.
Když jsem ten dům viděl poprvé, vůbec se mi'nelíbil. Bylo tam několik rozbitých oken, bazén se zelenou vodou a spousta krabic plných prachu. Jelikož'nejsem člověk s fantazií, připadal mi jako skládka. Velmi velká, to ano, ale skládka.
Už jsem chtěl odejít, ale šel jsem s kamarádem, který mi řekl
"Isra, jdi na terasu".
Když jsem vyšel na terasu obývacího pokoje, věděl jsem, že tohle bude můj dům.
Proč?
Protože výhled na Středozemní moře a hory byl jedinečný. Vznešené.
Zůstal jsem tam pár minut, díval se, byl klidný, poslouchal zvuk ptáků a představoval jsem si, jak večer popíjím pivo s těmi výhledy a tím nádherným zvukem a říkám si... "sakra, to se mi v životě povedlo, podívej, co vidím, poslouchej, co slyším". Po těch výhledech jsem se na dům začal dívat jinýma očima. A vydal jsem se nahoru do tří pokojů. Jeden z nich s terasou s ještě nádhernějším výhledem a s obrovskou koupelnou včleněnou. Jenže ten pokoj byl větší než první byt, ve kterém jsem bydlel s přítelkyní ve dvaceti letech.
Pak jsem znovu objevil obývací pokoj a vstup na terasu s tím světlem a kuchyň s oknem s výhledem na zelené hory.
V přízemí jsem objevil čtvrtý pokoj s další koupelnou (4 koupelny, 5 pokojů, dvě kuchyně a několik teras, šílenství), tam jsem viděl druhou kuchyň, letní obývací pokoj a další obrovskou terasu s bazénem a malým pozemkem, o kterém jsem si říkal: bylo by skvělé mít tu zeleninovou zahrádku.
Díky těm výhledům to všechno začalo a koupili jsme to.
A teď je tu nádherný vyhřívaný bazén se slanou vodou a malým robotem, který ho udržuje křišťálově čistý. (Já se v něm koupu uprostřed zimy při teplotě 25 °C a dívám se na hvězdy).
Také jsme si nechali postavit solární panely, v takovém domě platíme měsíčně za světlo necelých 68 €. Všechno je automatizované. Instalovali jsme vodovodní potrubí, které eliminuje veškerý vápenec, a čističku vody. S motory v celém domě. Nechali jsme v chatě docela dost peněz, teď... to'stojí strašně moc. Chata je nezávislá, je ve velmi klidné urbanizaci a plná zeleně, kde si mohou hrát vaše děti, a společného bazénu, pokud si chcete najít přátele. Lidé jsou velmi milí, to mi můžete věřit. Je báječné zde žít.
A proč jsem vám říkal, že pokud nemáte'950 000 eur, neměli byste'číst dál?
Protože pokud máte chuť tento dům navštívit, je'velmi pravděpodobné, že si ho budete chtít koupit.
A co přátelé?
No, krátce po mém příjezdu jsem doma uspořádala večírek s grilováním a přišlo 18 přátel a 7 dětí. Všichni říkali... "jaký krásný dům", "jaký prostorný dům", "jaký neuvěřitelný výhled", "jak je skvělé udělat grilování s bazénem a s výhledem na moře"... a no, víte, jak to chodí. Ego nám někdy špatně nahrává a já jsem hodně říkal o... "no, je to'váš dům", "můžete přijít, kdykoli budete chtít"... věci, které se říkají hezky, ale někteří to vzali doslova a já jsem jim všechny víkendy dělal nějakou grilovací párty. A už mě to přestalo bavit, už se nevracej... Pokud jste hodně společenští a rádi máte každou sobotu doma dvacet lidí, máte prostor.
Otázky, které'si kladete
- Pokud je dům tak dobrý, tolik jste do něj'investovali a má tolik detailů, proč ho prodáváte?
Protože z pracovních důvodů opouštím Španělsko. Ale tento dům v této zemi je ráj.
-Čím je dům výjimečný?
Každý si myslí, že jeho dům je výjimečný, že je nejlepší. Já si to nemyslím. Jen to, že je to báječný dům, velký, světlý, že vás ráno budí ptáci a že snídaně s výhledem, který mám k snídani já, z něj dělá malý ráj na zemi. Ale jako všechno v životě, i tady se najdou lepší domy, záleží na tom, pro koho. Tenhle je za tu cenu, kterou má, luxusní.
LBB


Vlastnosti

KategorieVila
LokalitaMálaga, Costa del Sol, Benalmadena
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná381 m²
Plocha pozemku119 m²
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
En. náročnost b.D - Méně úsporná
ZařízenýAno
ParkováníAno
Terasaano (100 m²)
Bazénano
Ložnic5
Koupelen4
VýhledyMoře, Hory, Panoramatický výhled
OrientaceJižní
Vzdálenost od mořeDo 1000m
Vybavení a možnostiKrytá terasa, Vestavěné skříně, Blízko dopravy, Soukromá terasa, Solárium, Technická místnost, Koupelna, Gril, Dvojité zasklení, Sklep, Optické vlákno
Služby/energieElektřina, Pitná voda, Telefon, Solární ohřev vody

Mapa

Zobrazít více nabídek v Benalmádena
Cena23 698 000 Kč950 000 EUR

Podobné nemovitosti

Nevybrali jste si z nabídky na webu?

Kontaktujte nás a získejte přístup k tisícům dalších nemovitostí v naší databázi.