Vila na prodej 299 m² Benalmadena

124584670 | Benalmadena

  • Ložnice 4
  • Koupelny 4
  • Plocha 299 m²
  • Plocha terasy 650 m²
  • Stav Aktivní

V srdci Benalmádeny se nachází osobitá vila, která vás zve do říše decentní elegance a praktického luxusu.

Tato dvoupodlažní rezidence, která se pyšní více než 300 m2 krytého prostoru na velkorysém pozemku o rozloze 950 m2, je důkazem vytříbeného bydlení.

Při vstupu do domu rozsáhlá hala plynule propojuje garáž, jídelní kout a dvě ložnice, včetně hlavního apartmá. Jihovýchodní orientace ložnic zajišťuje každodenní podívanou - fascinující východ slunce nad mořem. Hlavní ložnice, kterou zdobí vlastní koupelna s dvojitým umyvadlem, prozrazuje promyšlený nádech s prostornou šatnou a pohodlným posezením/čtecím koutem s výhledem na moře, zahradu a bazén.

Jídelní kout, umístěný jako centrální centrum, představuje kuchyň ve vintage stylu jemně oddělenou dřevěným rámem. Toto decentní rozdělení umožňuje, aby vzduch a jemné zvuky maurské fontány dodaly prvek klidu. Výsledkem je podmanivá kulisa panoramatického výhledu na moře.

Formální jídelna a obývací pokoj se rozkládá s dostatečným prostorem pro velké posezení a krb. Vrcholem je podmanivý výhled na moře, který tento prostor dotváří. Tuto úroveň diskrétně doplňuje toaleta pro hosty.

Při výstupu do horní úrovně se rozvine útulnější atmosféra.

Kancelář s prostornou terasou, chráněnou pergolou, láká ke chvílím rozjímání. Tato terasa plynule navazuje na vedlejší obývací pokoj s dřevěnými trámy, krbem, lehátkem s velkou plochou televizí, klavírem a rozsáhlým výhledem na moře - ideální útočiště pro zimní odpoledne.

Velká ložnice sousedící s tímto prostorem dodává horní úrovni kouzlo a je doplněna dobře vybavenou koupelnou.

Venku je možností nepřeberné množství - přístup do areálu je možný plochými alejemi lemovanými ovocnými stromy po stranách domu nebo po schodišti vedle hlavní terasy. Spodní úroveň odhaluje bazén o rozměrech 12 x 6 m obklopený dlažbou, prostor pro grilování pod pergolou a praktický apartmán pro hosty s kuchyňským koutem a koupelnou, který slouží jako venkovní únik.

Kromě estetické přitažlivosti vila zahrnuje ekologické bydlení s fotovoltaickými solárními panely, které zajišťují minimální účty za energie. Hladké stěny a ručně vyrobené terakotové desky umocňují autentické kouzlo prostoru.

Popis této vily je skromným pokusem o vyjádření jejího půvabu; slova však mohou jen poškrábat povrch. Jako zkušený odborník na trh s vilami v Benalmádeně vám doporučuji, abyste se o jejím kouzlu přesvědčili na vlastní oči.

Tato nemovitost není'jen dům; je to'rozumná investice do životního stylu, který se časem zhodnocuje.

Nenechte si ujít příležitost učinit tuto osobitou vilu vaší - naplánujte si prohlídku nyní a vstupte do světa vytříbeného komfortu. Váš ideální domov čeká.


Vlastnosti

KategorieVila
LokalitaMálaga, Costa del Sol, Benalmadena
Velikost4 pokoje
Plocha užitná299 m²
Plocha pozemku650 m²
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
ParkováníAno
Terasaano (650 m²)
Bazénano
TelekomunikaceInternet
Ložnic4
Koupelen4
VýhledyMoře, Hory, Venkov, Panoramatický výhled, Zahrada, Bazén, Les
OrientaceJihovýchod, jih
Vzdálenost od mořeDo 5 km
Vybavení a možnostiKrytá terasa, Vestavěné skříně, Blízko dopravy, Soukromá terasa, Solárium, WiFi, Posilovna, Apartmán pro hosty, Úschovna, Vlastní koupelna, Gril, Dvojité zasklení, Ubytování pro personál, Optické vlákno
Služby/energieElektřina, Pitná voda, Telefon, Fotovoltaické solární panely

Mapa

Zobrazít více nabídek v Benalmádena
Cena39 912 000 Kč1 600 000 EUR

Podobné nemovitosti

Nevybrali jste si z nabídky na webu?

Kontaktujte nás a získejte přístup k tisícům dalších nemovitostí v naší databázi.