Řadový dům na prodej 119 m² Mijas

124358173 | Mijas

  • Ložnice 23
  • Koupelny 2
  • Plocha 119 m²
  • Plocha terasy 10 m²
  • Stav Aktivní

Nový vývoj: Ceny od 477 000 € do 890 000 €. [Ložnice: 2 - 3] [Koupelny: 2] [Zastavěná plocha: 119 m2 - 188 m2].
Skládá se z 58 neuvěřitelných domů s 2 a 3 ložnicemi v první linii, které budou postaveny v nejvyšší specifikaci s výhledem na vyhlášené golfové hřiště La Cala Resort. Tyto výjimečné nemovitosti, které dosahují vrcholu současného designu, jsou ideální jako rodinný dům, investice k pronájmu nebo něco mezi tím. Díky programu pronájmu, který je světovou špičkou, zázemí srovnatelnému s pětihvězdičkovými hotely a 320 slunečným dnům se naše Wyndham Grand Residences at La Cala Golf Residences nepodobají ničemu jinému na pobřeží Costa del Sol.

Moderní a elegantní design těchto řadových domů byl odborně proveden s ohledem na důležitost světla a prostoru na prvním místě seznamu přání. Moderní otevřený půdorys byl navržen tak, aby hladce splynul s okny od podlahy ke stropu vedoucími na rozsáhlé soukromé terasy a solária. Tyto soukromé venkovní prostory byly vytvořeny tak, aby maximalizovaly záviděníhodný výhled na golf v první linii, který si můžete vychutnat. Dvou- a třípokojové jednotky zajišťují variabilitu dispozic, přičemž mnohé z domů těží z obrovského obytného prostoru a terasy o šířce 11 metrů. Více než 70 % jednotek má ve standardní výbavě soukromé bazény a těží také z velkých zahrad a rozsáhlých střešních solárií s venkovními kuchyněmi. Ve spolupráci s našimi zkušenými partnery v oblasti interiérového designu byly vytvořeny balíčky nábytku na míru, které doplňují světlé a vzdušné interiéry.

Rezidence Wyndham Grand La Cala Golf Residences s výhledem na 5. a 6. jamku hřiště La Cala South přináší do této oblasti novou úroveň luxusu odpovídající jejímu výjimečnému okolí. La Cala Golf se nachází na úpatí národního parku Sierra de Mijas a pouhých 7 minut od rušného městečka La Cala de Mijas na pobřeží a nabízí jedinečnou kombinaci nádherných přírodních výhledů obklopených moderním vybavením a fantastickými místními restauracemi a bary.

Vkusně navržený projekt renomovanými španělskými architekty HCP je nekompromisní v tom, že poskytuje vynikající výhledy, které si můžete vychutnat z rozsáhlých obytných prostor, jež jsou obvykle vyhrazeny mnohem větším domům. Značkové rezidence, jako jsou tyto, nabízejí majitelům domů mnohem vyšší zážitek z vlastnictví, protože nabízejí majitelům možnost ponořit se do služeb na hotelové úrovni podle svého uvážení, ať už se jedná o naplnění lednice pro váš příjezd, každodenní úklid na požádání, zatímco jste tam, nebo potřebujete rezervovat čas na tee, prvotřídní concierge zařízení jsou vám k dispozici na dosah ruky. To vše je součástí světoznámého portfolia Wyndham Grand Residences, které upevňuje naši vášnivou snahu o dodržování luxusních standardů značky, které lze očekávat u světové 5* hotelové značky. Na místě bude k dispozici nejmodernější fitness zařízení, nemluvě o speciálních cenách na golfová hřiště v okolí. Navíc speciální přístup do zařízení našich sesterských resortů na pobřeží Costa del Sol zajistí, že váš nový domov ve Wyndham Grand La Cala Golf Residences bude dárkem, který se neztratí.


Vlastnosti

KategorieRodinné domy
LokalitaMálaga, Costa del Sol, Mijas
Velikost2 pokoje
Plocha užitná119 m²
Stav objektuNovostavba
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Umístění objektuCentrum obce
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
ParkováníAno
Výtahano
Terasaano (10 m²)
Bazénano
Ložnic23
Koupelen2
VýhledyGolf, Panoramatický
OrientaceSeverovýchod, východ, jihovýchod, jihozápad
Vybavení a možnostiVýtah, Soukromá terasa, Solárium, Posilovna, Sauna
Služby/energienezadáno

Mapa

Zobrazít více nabídek v Mijas
Cena12 052 000 Kč477 000 EUR

Podobné nemovitosti

Nevybrali jste si z nabídky na webu?

Kontaktujte nás a získejte přístup k tisícům dalších nemovitostí v naší databázi.