Byt na prodej 149 m² Fuengirola

124278013 | Fuengirola

  • Ložnice 3
  • Koupelny 2
  • Plocha 149 m²
  • Plocha terasy 124 m²
  • Stav Aktivní

Mnohem víc než jen developerský projekt v moři urbanizovaných oblastí, plánovaná komunita s prvotřídní infrastrukturou a souborem podpůrných služeb navržených tak, aby nabízely vynikající kvalitu života. Byty, zahradní a nebeské vily v jednotkách jsou rozmístěny v malých, intimních blocích po 5-7 nemovitostech a obklopeny zahradami pečlivě upravenými tak, aby kolem domů vytvářely pocit klidu a krásy. Výstavba probíhá po etapách, a protože se jedná o jediný master-plan development svého druhu na pobřeží Costa del Sol, je plánování infrastruktury vynikající a architektonický styl se vzájemně doplňuje a harmonizuje.

Plynulý design zástavby plně využívá přirozeného tvaru a sklonu pozemku, což umožňuje vysoký stupeň soukromí, který zajišťuje nádherný výhled na pobřeží Costa del Sol a Středozemní moře - a činí z vašeho domova místo, kde si můžete vyčistit mysl a načerpat novou energii. Samotné apartmány a nebeské vily, stejně jako celkový plán této urbanizace, byly mistrovsky navrženy špičkovými newyorskými architekty Broadway Malyan - jedná se tak o jediný projekt na pobřeží Costa del Sol, který byl navržen tímto prestižním mezinárodním studiem.

Tato urbanizace je rezidenčním projektem, který vyniká svým designem, ekologickým přístupem a životním prostředím, které nabízí. Na základě této filozofie jsme uzavřeli smlouvu s renomovanou firmou Hill International, která se zabývá projektovým managementem a která dodá nejmodernější domy, jež posunou nemovitosti na Costa del Sol na zcela novou úroveň kvality. Apartmány jsou otevřeně koncipované a prostorné a byly navrženy tak, aby znovu vytvořily zážitek z bydlení ve vile.

Toho dosáhly díky netradičnímu přístupu, kdy jsme přesunuli spací část na horní stranu pozemku a umožnili tak o třetinu větší obytný prostor, což v kombinaci s nadměrnými terasami obytnou plochu efektivně zdvojnásobuje. Nádherně zpracované kuchyně zasahují na terasy s nádherným výhledem a kolejnice pro naše posuvné skleněné dveře jsou zapuštěny do úrovně podlahy, takže vnitřní a venkovní prostor spolu plynule navazují.


Vlastnosti

KategorieByty 3+1
LokalitaMálaga, Costa del Sol, Fuengirola
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná149 m²
Podlaží umístění2. NP
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
ParkováníAno
Výtahano
Terasaano (124 m²)
Bazénano
Ložnic3
Koupelen2
VýhledyMoře, Hory, Panoramatický výhled, Bazén
OrientaceJižní
Vzdálenost od mořeDo 5 km
Vybavení a možnostiVýtah, Vestavěné skříně, Soukromá terasa, Úschovna, Technická místnost, Koupelna, Dvojité sklo
Služby/energienezadáno

Mapa

Zobrazít více nabídek v Fuengirola
Cena40 772 000 Kč1 650 000 EUR

Podobné nemovitosti

Nevybrali jste si z nabídky na webu?

Kontaktujte nás a získejte přístup k tisícům dalších nemovitostí v naší databázi.