Byt na prodej 146 m² Benahavís

124413415 | Benahavís

  • Ložnice 3
  • Koupelny 4
  • Plocha 146 m²
  • Plocha terasy 223 m²
  • Stav Aktivní

Tento nedotčený, zbrusu nový podkrovní byt se 3 ložnicemi v nádherné kopcovité oblasti Benahavis je fantastickým nálezem. Penthouse se nachází v první linii úhledné zástavby, která se skládá z osmi architektonicky atraktivních bílých moderních budov, a nabízí nádherný výhled na zelenou krajinu až ke Středozemnímu moři.

Moderní architektura zahrnuje andaluské prvky, jako jsou střechy pokryté terakotovými taškami, a zároveň zve přírodu do komplexu. Bujnost přírody, obklopené udržovanými vysokými živými ploty a spoustou palem, se odráží v množství rostlin a stromů na pozemku komplexu.

Penthouse je postaven na dvou úrovních, včetně nádherné střešní terasy, a je navržen ve svěžím, moderním stylu s maximálním využitím čistých linií, dvojité výšky stropů a obrovských oken od podlahy ke stropu, která se otevírají na prosklené terasy. Díky chytrému propojení vnitřního a vnějšího prostoru lze výhled na nemovitost ocenit z mnoha úhlů.

Otevřený obytný prostor o rozloze 146 m2 a rozsáhlé terasy o rozloze 223 m2 zahrnuje plně vybavenou kuchyň s okny do okolních stromů a zároveň vynikající panoramatický výhled na okolní kopce a moře. Kuchyně je vyvedena v bílé barvě s nerezovými spotřebiči včetně velké lednice amerického typu a kvalitní pracovní desky.

V tomto patře se vedle hlavního obytného prostoru nachází také ložnice se sprchovým koutem.

Nádherný výhled zahrnuje množství stromů, několik roztroušených vil a v dálce La Concha. Z horního patra penthouse je také výhled na bazén, který se lákavě třpytí a který nabízí bar u bazénu.

Objekt má 3 ložnice, které se těší hojnosti přirozeného světla. Z hlavní a druhé ložnice se vychází na terasy a obě mají moderní koupelny s vlastním sociálním zařízením. Koupelny jsou navrženy v jemných neutrálních barvách a jejich vybavení je v souladu s trendem. Hlavní ložnice má ze dvou stran prosklené dveře od podlahy ke stropu, které otevírají pokoj na prostornou terasu a krásný výhled za ní.

Z terasy v hlavním patře vede masivní kamenné schodiště na soukromou střešní terasu, odkud je výhled jednoduše úchvatný a zahrnuje klidnou scenérii svěží zeleně a tyrkysové vody za ní.

Design nemovitostí je ideálně přizpůsoben celoročnímu životnímu stylu al fresco, který letovisko nabízí, s dostatečným prostorem pro venkovní lounge, jídelní a terasový nábytek a grily.

Plně klimatizované a s mramorovými podlahami v celém objektu. K nemovitosti patří dvě parkovací místa v podzemní garáži a velký sklad.

Komunální zařízení jsou zde vynikající a zvyšují kvalitu života obyvatel' a nabízejí společenský klub s restaurací, tenisové a paddle kurty, venkovní bazén, lázně a 24hodinovou ostrahu.

Benahavis je jednou z nejbohatších obcí v Evropě a nabízí jedny z nejvybranějších nemovitostí na pobřeží Costa del Sol, a dokonce i v celém Španělsku. V blízkosti tradiční bílé vesničky Benahavis - proslulé svou gastronomií a dramatickými výhledy na hory a řeky - nabízí tato oblast bohaté možnosti pro trávení volného času na vysoké úrovni, včetně vynikajících golfových hřišť, luxusních hotelů, lázní, plážových klubů a rozmanitých možností dobrého stravování. Tato nemovitost se nachází v blízkosti hotelu Anantara Villa Padierna Palace a golfového resortu a jezdeckého centra Marbella Club a má tak výjimečnou polohu.


Vlastnosti

KategorieByty 3+1
LokalitaMálaga, Costa del Sol, Benahavís
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná146 m²
Podlaží umístění2. NP
Stav objektuNovostavba
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
ZařízenýNe
ParkováníAno
Výtahano
Terasaano (223 m²)
Bazénano
TelekomunikaceSatelit
Ložnic3
Koupelen4
VýhledyMoře, Hory, Panoramatický výhled, Zahrada, Bazén, Les
OrientaceJihovýchod
Vzdálenost od mořeDo 5 km
Vybavení a možnostiKrytá terasa, Výtah, Vestavěné skříně, Soukromá terasa, Solárium, Satelitní TV, Apartmán pro hosty, Technická místnost, Koupelna s vanou, Mramorová podlaha, Dvojité zasklení, Optické vlákno
Služby/energieElektřina, Pitná voda, Telefon

Mapa

Zobrazít více nabídek v Benahavís
Cena29 578 000 Kč1 197 000 EUR

Podobné nemovitosti

Nevybrali jste si z nabídky na webu?

Kontaktujte nás a získejte přístup k tisícům dalších nemovitostí v naší databázi.