Byt na prodej 146 m² Benahavís

124571668 | Benahavís, Benahavís

  • Ložnice 3
  • Koupelny 4
  • Plocha 146 m²
  • Plocha terasy 223 m²
  • Stav Aktivní

Tento nedotčený, nedávno postavený podkrovní apartmán se 3 ložnicemi zasazený do nádherných kopců Benahavis je pozoruhodným objevem. Penthouse se nachází v čele spořádané zástavby tvořené osmi architektonicky přitažlivými moderními bílými budovami a může se pochlubit úchvatným výhledem na svěží krajinu sahající až ke Středozemnímu moři.

Současná architektura plynule začleňuje andaluské prvky, jako jsou střechy pokryté terakotovými taškami, a vítá tak přírodu v komplexu. Živost okolní přírody, obklopené pečlivě udržovanými vysokými živými ploty a četnými palmami, se odráží v množství rostlin a stromů v areálu komplexu.

Penthouse se rozkládá na dvou úrovních, včetně nádherné střešní terasy, a je vytvořen v moderním stylu, který maximálně využívá čisté linie, dvojitou výšku stropů a rozsáhlá okna od podlahy ke stropu, která vedou na prosklené terasy. Důmyslné propojení vnitřních a vnějších prostor umožňuje vychutnat si panoramatický výhled z různých úhlů v objektu.

Otevřený obytný prostor o rozloze 146 m2 a rozsáhlé terasy o rozloze 223 m2 je vybaven plně zařízenou kuchyní s okny s výhledem na okolní stromy, které poskytují vynikající panoramatický výhled na kopce a moře. Kuchyň je vyvedena v bílé barvě s nerezovými spotřebiči, včetně prostorné lednice amerického typu a vysoce kvalitní pracovní desky.

Úžasný výhled zahrnuje řadu stromů, roztroušené vily a v dálce La Concha. Z horního patra penthouse je také výhled na lákavě se třpytící bazén a barovou zónu u bazénu.

Díky třem ložnicím a kanceláři, které jsou zalité přirozeným světlem, vyzařuje z nemovitosti pocit prostoru. Hlavní ložnice a druhá ložnice se otevírají na terasy a pyšní se moderními koupelnami. Koupelny jsou navrženy v jemných neutrálních barvách a jejich vybavení je v souladu s trendy. Hlavní ložnice má ze dvou stran skleněné dveře od podlahy ke stropu, které rozšiřují místnost na prostornou terasu a zachycují krásný výhled za ní.

Masivní kamenné schodiště z terasy v hlavním patře vede na soukromou střešní terasu, která nabízí jednoduše úchvatný výhled na svěží zeleň a pás tyrkysových vod.

Design nemovitosti se ideálně hodí k celoročnímu životnímu stylu alfresco, který je v letovisku k dispozici, a nabízí dostatek venkovních prostor pro posezení, stolování a terasu spolu s grilem.

Objekt je plně klimatizovaný, má mramorové podlahy v celém objektu a jeho součástí jsou dvě parkovací místa v podzemní garáži a prostorný sklad.

Kvalitu života obyvatel dále zvyšuje vynikající společné zázemí, které zahrnuje společenský klub s restaurací, tenisové a paddle kurty, venkovní bazén, lázně a nepřetržitou ostrahu.

Benahavis, jedna z nejbohatších obcí v Evropě, nabízí jedny z nejexkluzivnějších nemovitostí na pobřeží Costa del Sol i v celém Španělsku. V blízkosti tradiční bílé vesničky Benahavis, známé svou gastronomií a dramatickými výhledy na hory a řeky, nabízí tato oblast luxusní rekreační zařízení, včetně výjimečných golfových hřišť, luxusních hotelů, lázní, plážových klubů a rozmanitých možností dobrého stravování. Tato nemovitost se nachází v blízkosti hotelu Anantara Villa Padierna Palace i golfového resortu a jezdeckého centra Marbella Club a zaujímá výsadní postavení.


Vlastnosti

KategorieByty 3+1
LokalitaMálaga, Costa del Sol, Benahavís, Benahavís
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná146 m²
Podlaží umístění2. NP
Stav objektuNovostavba
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
En. náročnost b.B - Velmi úsporná
ZařízenýNe
ParkováníAno
Výtahano
Terasaano (223 m²)
Bazénano
Ložnic3
Koupelen4
VýhledyHory, Golf, Panoramatický, Zahrada, Bazén, Ulice
OrientaceVýchodní
Vzdálenost od mořeDo 5 km
Vybavení a možnostiKrytá terasa, Výtah, Vestavěné skříně, Solárium, Posilovna, Úschovna, Dvojitá okna
Služby/energienezadáno

Mapa

Zobrazít více nabídek v Benahavís
Cena24 821 000 Kč995 000 EUR

Podobné nemovitosti

Nevybrali jste si z nabídky na webu?

Kontaktujte nás a získejte přístup k tisícům dalších nemovitostí v naší databázi.