Byt na prodej 64 m² Estepona

124433413 | Estepona

  • Ložnice 2
  • Koupelny 1
  • Plocha 64 m²
  • Plocha terasy 21 m²
  • Stav Aktivní

Apartmán v první linii na pláži v nudistické komunitě Costa Natura, přímo u města Estepona. Krásná komunita ve stylu bělostného puebla s vlastní pláží, která je od svého vzniku v 80. letech 20. století zavedená jako nudistické místo.
Tento apartmán se nachází v přední části komunity a má přímý výhled na moře z terasy i ze samotného apartmánu. Vznikl spojením 2 apartmánů s jednou ložnicí, a proto má dvě terasy po 10 m2 na obou stranách pozemku. V současné době má byt jednu ložnici a jednu koupelnu, nicméně je malým úkolem postavit stěnu, aby vznikla další ložnice tam, kde byla dříve. Byt má novou velmi prostornou kuchyň s otevřeným půdorysem do obývacího pokoje. Jedná se o vyvýšený přízemní byt, do kterého se vstupuje po několika schodech z chodníků v zahradě.

O COSTA NATURA:
První oficiální naturistický resort v celém Španělsku. Costa Natura je již více než 30 let stará a má zavedenou klientelu majitelů a hostů. Je to nejpřátelštější rodinný naturistický resort v Evropě a nachází se v Andalusii, nejslunnější části Španělska. Costa, jak se mu s oblibou říká, leží přímo na první naturistické pláži ve Španělsku a pouhé 3 km západně od centra města Estepona, což z něj činí nejideálnější naturistické/nudistické prázdninové středisko.

Letovisko se skládá z více než 190 apartmánů a studií, z nichž každý má vlastní terasu a charakter. Design Costa Natura odráží bílé horské vesničky, které lze najít po celém jižním Španělsku, což dodává letovisku velké kouzlo. Nádherné, oceňované zahrady jsou plné středomořských rostlin a palem s keři, které poskytují nádherné barvy a vůně kolem rozsáhlých trávníků a cestiček ke slunění.

V resortu se nachází velký 22metrový solárně vyhřívaný bazén a menší dětský bazén. Z velké slunečné terasy restaurace a baru Brasserie v areálu je výhled na bazén a Středozemní moře. K dispozici je také chiringuito na pláži, kde se podávají nápoje a občerstvení a kam se dostanete z resortu nebo z pláže. V tomto nádherném naturistickém resortu najdete také vířivku, saunu a několik tradičních sportovních zařízení. Příjemný personál recepce vám poradí s výlety a v případě potřeby je vám k dispozici. na přání vám také zajistí pronájem apartmánu.

Naturistický resort Costa Natura vítá rodiny i páry a v měsících hlavní sezóny dokonce zajišťuje zábavu pro děti. Celkově se jedná o skvělé místo pro naturistickou dovolenou na pobřeží Costa del Sol ve španělské Andalusii.


Vlastnosti

KategorieByty 2+1
LokalitaMálaga, Costa del Sol, Estepona
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná64 m²
Podlaží umístění1. NP
Stav objektuDobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
En. náročnost b.F - Velmi nehospodárná
ZařízenýNe
ParkováníAno
Terasaano (21 m²)
Bazénano
Ložnic2
Koupelen1
VýhledyMoře, zahrada
OrientaceVýchodní
Vzdálenost od mořeDo 200m
Vybavení a možnostiVestavěné skříně, Tenisový kurt, Restaurace na místě
Služby/energienezadáno

Mapa

Zobrazít více nabídek v Estepona
Cena11 120 000 Kč450 000 EUR

Podobné nemovitosti

Nevybrali jste si z nabídky na webu?

Kontaktujte nás a získejte přístup k tisícům dalších nemovitostí v naší databázi.