Byt na prodej 480 m² Sotogrande Alto

124406881 | Sotogrande Alto

  • Ložnice 2
  • Koupelny 2
  • Plocha 480 m²
  • Plocha terasy 316 m²
  • Stav Aktivní

V luxusní urbanizaci Hacienda de Valderrama, která se nachází v těsné blízkosti uznávaného golfového hřiště Valderrama v Sotogrande, na vás čeká skutečně výjimečná nemovitost. Tato elegantní rezidence vystihuje podstatu sofistikovaného bydlení a nabízí jedinečný životní styl.

Tento apartmán, který se může pochlubit vynikající polohou vedle vyhlášeného golfového klubu Valderrama v Sotogrande, představuje jedinečnou příležitost. S klidným výhledem do nádherných zahrad, na pohoří Sierra Bermeja a do krajiny.

Nemovitost je promyšleně navržena ve čtyřech úrovních, z nichž každá slouží jinému účelu. V nejvyšším patře je k vidění honosné hlavní apartmá s vlastní koupelnou a rozlehlá terasa s výhledem na nádherně udržované zahrady a bazén v rámci urbanizace. Těsně pod ním prostorný obývací prostor plynule přechází do hlavní terasy a propojuje vnitřní a venkovní obytné prostory. Na této úrovni se nachází druhá ložnice, rovněž s vlastní koupelnou, s přístupem na terasu s výhledem do nádherně upravených zahrad urbanizace. Obývací prostor bez námahy přechází do špičkově vybavené kuchyně, která je spojena s malou přilehlou prádelnou. Pozoruhodné je, že byt je vybaven soukromým výtahem.

Tento byt, který se skládá z rozsáhlého obytného prostoru, je důkazem kvality a řemeslného zpracování. Pozoruhodné je, že k němu patří velká soukromá garáž a vyhrazený sklad. Rezidence je pečlivě vybavena špičkovými materiály a špičkovým zařízením. Nabízí pohodlí i bohatství, je vybaven klimatizací, podlahovým vytápěním, plně vybavenou kuchyní, mramorovou podlahou, bezpečnostním vstupem a nepřetržitým servisem.

První patro představuje elegantní vstupní foyer, které udává noblesní tón rezidence. Spodní patro poskytuje přístup do prostorné garáže, která je schopna pojmout 3-4 vozidla, což je velmi žádaná funkce. Suterénní úroveň dále nabízí skladovací prostory a další adaptabilní prostor, ideální pro přizpůsobení nemovitosti individuálním potřebám.

V exkluzivní urbanizaci je tato rezidence příkladem pečlivé kvality výstavby a neochvějné oddanosti jemným detailům. Zažijte vrchol luxusního bydlení v Hacienda de Valderrama, kde bohatství a elegance dokonale ladí v mimořádném prostředí.


Vlastnosti

KategorieByty 2+1
LokalitaCádiz, Costa del Sol, Sotogrande Alto
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná480 m²
Podlaží umístění2. NP
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
ZařízenýAno
ParkováníAno
Výtahano
Terasaano (316 m²)
Bazénano
Ložnic2
Koupelen2
VýhledyHory, Země, Panoramatický
OrientaceSever, východ, západ
Vzdálenost od mořeDo 1000m
Vybavení a možnostiVýtah, Vestavěné skříně, Soukromá terasa, Úschovna, Technická místnost, Koupelna s vanou, Mramorová podlaha, Dvojité zasklení, Suterén
Služby/energieElektřina, telefon, plyn

Mapa

Zobrazít více nabídek v Sotogrande
Cena18 559 000 Kč750 000 EUR

Podobné nemovitosti

Nevybrali jste si z nabídky na webu?

Kontaktujte nás a získejte přístup k tisícům dalších nemovitostí v naší databázi.