Byt na prodej 90 m² La Alcaidesa

124402837 | Cádiz, Costa del Sol, La Alcaidesa

  • Ložnice 2
  • Koupelny 2
  • Plocha 90 m²
  • Plocha terasy 75 m²
  • Stav Aktivní

Úžasný byt v Urbanisation Suites Golf and Garden.

Tento nádherný přízemní byt se skládá z nedávno rozšířené kuchyně do prádelny s vodní izolací. Veškerý nábytek a elektrospotřebiče byly nahrazeny designovými prvky Schmidt, které jsou díky světlu, které vstupuje oknem, vždy plné světla.
Obývací pokoj, který se vyznačuje elegancí a světlostí, má návaznost a přímý vstup na krytou terasu, spojenou také s hlavní ložnicí. Ta je ideální v zimních měsících, protože tento prostor lze využít jako hernu, tělocvičnu nebo k relaxaci. Krytá terasa má po celé své délce místa k sezení, která lze využít pro skladování. Je oddělena od přilehlého bytu, což poskytuje velké soukromí a je uzavřena plně zatahovacími skleněnými závěsy.
Stejný systém se používá i pro přístup na exkluzivní terasu, která je zcela otevřená, abyste si mohli užívat slunce. Díky možnosti vytvořit na této terase různé prostory je ideální pro vychutnávání příjemného středomořského klimatu s přáteli při grilování nebo prostě jen pro vychutnávání západu slunce či hvězdného deště.
Na tuto terasu lze vstoupit také z druhé ložnice, která má vestavěné skříně a nedávno namontované žaluzie. Vedle ní se nachází designová koupelna se skleněnými sprchovými zástěnami.
Hlavní ložnice, do které lze vstoupit z pozemku nebo z terasy, je velmi prostorná s místem pro toaletní stolek, má vestavěné skříně a tvoří ji vlastní koupelna s dvojitým umyvadlem a vanou.

Velmi prostorné garážové stání a velká úložná místnost s přímým vstupem z výtahu do objektu. Má novou instalaci klimatizace a ústředního topení s vysokou energetickou účinností. Jeho nedávná rekonstrukce za vysokých kvalit nabízí dřevěné podlahy, nově osazené žaluzie a lišty ve všech stropech a svítidla.

Jeho krytá terasa s přímým vstupem do obývacího pokoje i hlavní ložnice je plně zastřešená a uzavřená s plně sklopnými skleněnými okny, abyste si ji mohli užívat po celý rok. Kromě toho si díky přístupu z téže terasy a z druhé ložnice můžeme užívat velkou venkovní terasu s otevřeným výhledem na hory.

Nachází se v jedné z nejvyhledávanějších zástaveb v La Alcaidesa, jedinečné a soukromé oblasti v jižním Španělsku s přímým přístupem na dálnici A7, místní golfová hřiště a pláže, která se nachází mezi Gibraltarem a Sotogrande. Suites Golf and Garden nabízí udržované zahrady a dva velké společné bazény. Díky mírnému a slunečnému klimatu je ideální pro rekreační domy, investice do pronájmu nebo fantastické místo k bydlení.

V souladu s vyhláškou Junta de Andalucía 218/2005 ze dne 11. října informujeme klienty, že v ceně není zahrnuta daň z převodu nemovitosti, notářské a matriční poplatky. Poplatky za zprostředkování prodeje nemovitosti jsou v ceně zahrnuty. Nabídka podléhá chybám, změnám ceny nebo jiným úpravám bez předchozího upozornění.


Vlastnosti

KategorieByty 2+1
LokalitaCádiz, Costa del Sol, La Alcaidesa
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná90 m²
Podlaží umístění1
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
Terasaano (75 m²)
Bazénano
Ložnic2
Koupelen2
VýhledyHorský, venkovský
OrientaceSeverovýchod
Vzdálenost od mořeDo 5 km
Vybavení a možnostiKrytá terasa, Vestavěné skříně, Soukromá terasa, Úschovna
Služby/energienezadáno

Mapa

Zobrazít více nabídek v San Roque

Podobné nemovitosti

Spojte se s námi :

Pomůžeme vám najít nemovitost vašich snů
bez jakýchkoli potíží!