NUEVA ANDALUCÍA

NUEVA ANDALUCÍA

Tato zelená rezidenční oblast luxusních vil a apartmánů se nachází v okouzlující Marbelle a má výhled na krásné pláže Costa del Sol a majestátní pohoří Sierra de Ronda. Proč se přestěhovat do Nueva Andalucia? Přesuňte se sem za ohromujícím přírodním prostředím, krásnými plážemi…

Tato zelená rezidenční oblast luxusních vil a apartmánů se nachází v okouzlující Marbelle a má výhled na krásné pláže Costa del Sol a majestátní pohoří Sierra de Ronda.

PROČ SE PŘESTĚHOVAT DO NUEVA ANDALUCIA?

Přesuňte se sem za ohromujícím přírodním prostředím, krásnými plážemi, špičkovými golfovými zařízeními a snadným přístupem k honosné Marbelle.

Nueva Andalucia je zelená rezidenční čtvrť luxusních vil a apartmánů nacházející se v jižním Španělsku v obci Marbella. Tato oblast má subtropické středomořské podnebí s horkými léty a teplými zimami, s chladivým vánkem od moře, který temperuje letní vedro.

Tato exkluzivní oblast je velmi vyhledávaná díky nádhernému výhledu na Středozemní moře a majestátní pohoří Sierra de Ronda, nemluvě o blízkosti krásných pláží Costa del Sol. Občanská vybavenost je vynikající – obchody, bary a restaurace, kadeřnictví, tělocvičny, kasina, sobotní trhy a golfové kluby jsou v docházkové vzdálenosti.

S tolika úžasnými zařízeními v blízkém okolí se můžete docela snadno obejít, aniž byste museli opustit lokalitu, ale za pompézní Marbellou a historickou San Pedro de Alcantara vzdálenou pouhých 10 minut jízdy, nemluvě o mnoha golfových klubech v okolí , existuje spousta důvodů, proč se vydat dál.

Když už mluvíme o golfu – přesuňte se sem – a budete mít přímo na dosah ruky čtyři špičková golfová hřiště, vše s ohromující scenérií, náročnými hřišti a vynikajícím vybavením. Aloha Golf, Las Brisas, Los Naranjos nabízejí vynikající výhled na pohoří Sierra de Ronda a první 24hodinový kurz v Evropě, La Dama de Noche, vám díky jeho osvětleným areálům umožní hrát půlnoční hru – není divu, že to nazvali „The Lady of the Night ‚!

Golf není jediný způsob, jak prozkoumat nádhernou přírodu – přírodní park Los Reales de Sierra Bermeja je vzdálený necelou hodinu a má úchvatný výhled na pobřeží. Název této „červené hory“ vychází z hornin bohatých na železo, které této oblasti dodávají nádhernou červenohnědou barvu.

Existuje také spousta pláží k prozkoumání; většina pláží Nueva Andalucia je v docházkové vzdálenosti a mnoho dalších za méně než 10 minut jízdy včetně Puerto Banus. V proslulém populárním přístavu společnosti „PB“ můžete na své luxusní jachtě spatřit celebrity, kteří si užívají slunce. V sobotu si můžete vychutnat řemeslný trh Nueva Andalucia – jeden z největších bleších trhů na pobřeží Costa del Sol. Zde najdete širokou škálu řemeslného zboží, od ručně vyřezávaných figurek, keramiky, obrazů, oděvů, nábytku, textilu a starožitností, nemluvě o koření a čerstvých místních produktech.

NEMOVITOSTI

Najdete zde nemovitost, která vyhoví každému rozpočtu, od luxusních vil u bazénu až po moderní apartmány a moderní řadové domy.

DOPRAVA

I když existují autobusy, které jezdí z města Benitachell, neexistuje přímé vlakové spojení, proto je vhodné mít auto.

ZAMĚSTNANOST

Nedaleká Marbella má mnoho podniků a společností poskytujících služby krajanům, kteří tam žijí. To je dobrá zpráva pro anglicky mluvící uchazeče o zaměstnání, protože expanti často dávají přednost jednání s lidmi v jejich rodném jazyce. Obecně najdete většinu práce v odvětví volného času a cestovního ruchu, ale můžete také najít práci v oblasti realit a péče o děti, výuky angličtiny, řízení, krásy, maloobchodu a IT.

ZDRAVOTNICTVÍ

V okolí je řada soukromých klinik; státní zdravotní péči Nueva Andalucia zabezpečuje klinika La Campana.

ŠKOLSTVÍ

Existuje celá řada soukromých a veřejných španělsky mluvících škol v této oblasti, ale pokud se chcete řídit anglickými osnovami, Aloha College poskytuje mezinárodnímu vzdělávání v britském stylu a sídlí v sousedství.

ŽIVOTNÍ NÁKLADY

Životní náklady v této oblasti závisí do značné míry na životním stylu-veřejné služby jsou obecně za velmi rozumné ceny a obrovské množství míst k jídlu znamená, že se vždy najde něco, co by vyhovovalo všem rozpočtům.


Nevybrali jste si z nabídky na webu?

Kontaktujte nás a získejte přístup k tisícům dalších nemovitostí v naší databázi.