NAKUPOVÁNÍ

NAKUPOVÁNÍ

Nakupovat na pobřeží Costa del Sol znamená navštívit obchody v historických centrech oblíbených měst u moře, přístavy s exkluzivními módními značkami nebo pouliční trhy s okouzlujícími tradičními stánky. Stačí přidat sluneční svit, když kráčíte z obchodu…

NAKUPOVÁNÍ TADY JE VŽDY ZÁBAVNÉ

Nakupovat na pobřeží Costa del Sol znamená navštívit obchody v historických centrech malých oblíbených měst u moře, přístavy s exkluzivními módními značkami nebo pouliční trhy s okouzlujícími tradičními stánky. Stačí přidat sluneční svit, když kráčíte z obchodu do obchodu, a uvidíte, proč si ho na pobřeží Costa del Sol užijí i lidé, kteří obvykle nemají rádi nakupování.

Nakupovani
Nákupy - kabelky

OD TRADICE K PŮVABU V MARBELLA

Návštěva historických center měst, jako je Mijas, Marbella, Benalmádena, Estepona nebo Fuengirola, odhaluje obchody v oblíbených domech, na pěkných náměstích a ulicích pro pěší. A vždy existuje spousta kaváren na ulici, kde si můžete odpočinout během příjemného nakupování.

Costa del Sol je také domovem jednoho z nejprestižnějších a nejexkluzivnějších přístavů ve Španělsku. Je to Puerto Banús v Marbelle , kde najdete přední luxusní mezinárodní značky. Obchody zde mají obvykle otevřeno déle a mnoho z nich je otevřeno každý den v týdnu.

OBCHODNÍ RÁJ V MALAZE

Město Malaga je samo o sobě obchodním centrem Costa del Sol a jeho hlavní nákupní oblast je na pěší zóně Calle Larios a kolem ní. Nabízí celkem více než 1 000 obchodů obklopených památkami a muzei a rozhodně stojí za návštěvu.

Pouhé 3 minuty autem od letiště je obrovský Outlet „McArthurGlen Designer Outlet Malaga“. Je domovem silné směsi více než 170 značek, včetně těch nejvyhledávanějších luxusních a designérských značek vedle mezinárodních a místních značek. Strategicky je umístěný v těsné blízkosti dálnice. Centrum má upravené chodníky, taneční fontány, centrální luxusní náměstí, zařízení pro dětské hřiště a 4350 parkovacích míst.


 
Obchodní ráj v Malaze
Nejoblíbenější pouliční trhy

NEJOBLÍBENĚJŠÍ POULIČNÍ TRHY

Costa del Sol je známé svými pravidelnými trhy. Většina z nich je venku se stánky nabízejícími všechny druhy zboží, místními řemesly a nezávislými návrháři. Nabízejí příležitost koupit něco jedinečného a originálního.

Marbella má dva z nejvíce okouzlujících: Puerto Banús (každou sobotu) a La Virginia (dvakrát ročně, obvykle v květnu a prosinci).

Malaga pořádá velmi zajímavý měsíční pouliční trh s místními prodejci: Zoco del Muelle Uno (první tři neděle každý měsíc). Trh se rozkládá podél pobřežní promenády města a kombinuje nákupní a stánky stánky s těmi s jídlem.

Jiná města, jako Mijas, Benalmádena, Torremolinos a Fuengirola, mají obvykle týdenní obecné pouliční trhy, kde najdete také řemeslné předměty.

 


Nevybrali jste si z nabídky na webu?

Kontaktujte nás a získejte přístup k tisícům dalších nemovitostí v naší databázi.