MARBELLA

MARBELLA

Největší letovisko na pobřeží Costa del Sol a stále nejvíce okouzlující, v Marbelle najdete bezkonkurenční pláže, nádhernou scenérii a španělskou duši uprostřed. Proč se přestěhovat do Marbelly? Díky své kosmopolitní důvěře a bezkonkurenčnímu klimatu je Marbella…

Největší letovisko na pobřeží Costa del Sol a stále nejvíce okouzlující, v Marbelle najdete bezkonkurenční pláže, nádhernou scenérii a španělskou duši uprostřed.

PROČ SE PŘESTĚHOVAT DO MARBELLY?

Díky své kosmopolitní důvěře a bezkonkurenčnímu klimatu je Marbella již více než 50 let nejžádanějším letoviskem Španělska. Marbella může být elegantní, ale není to výhradně pro bohaté.

ZÁKLADNÍ INFORMACE

Marbella, oblíbená pro své kouzlo, golf a zlatou míli hotelů, klubů a kasin, je oblíbená z dobrého důvodu; chráněni pobřežním pohořím, budete se vyhřívat v mikroklimatu, které poskytuje průměrnou roční teplotu 18 ° C a má úžasný výhled na moře a hory.

A ve starém městě je stále spousta původní krásy města. Projděte neposkvrněnými uličkami, luxusními obchody a klasickými španělskými kostely a najděte zde i duši staré Marbelly,-Plaza de los Naranjos( pomarančové náměstí). Za horkých letních nocí se promění v bzučivou restauraci pod širým nebem: jen si sedněte a nasávejte atmosféru.

OBYVATELSTVO

Podle standardů Costa del Sol se zde budete mísit s neuvěřitelnou řadou národností. 40 000 ze 142 000 silné populace pochází ze 127 různých zemí s britskou většinou. Společně jsou známí jako „Marbelleros“.

VEŘEJNÉ ZAŘÍZENÍ

Kromě moře (pláž 16 mil a čtyři přístavy), golfová hřiště (15) a restaurace (600) je Marbella známá ještě jednou: nakupováním. Existuje tady nespočet značkových obchodů s oděvy a klenoty, které si můžete prohlédnout, dále hypermarkety, obchody se specializovanými potravinami, obchody s doplňky, interiéry … nevyčerpáte místa, kde byste utratili peníze!

DOPRAVA

Marbella má spolehlivou autobusovou dopravu, která vás odveze po dálnici A7, která vás spojí s nejbližším letištěm v Malaze a všemi městy na pobřeží Costa del Sol.

ZAMĚSTNANOST

Marbella je nejdynamičtější město v provincii Malaga pro podnikání, které představuje 14% obchodu v regionu. Najdete tady většinu pracovních míst v ekonomice služeb, přičemž prosperující jsou také reality a stavebnictví.

NEMOVITOSTI

Na zlaté míli města s bohatými vilami a statky najdete spoustu nemovitostí, od drahých po astronomické ceny. Ale nezoufejte, cenově dostupnější apartmány jsou k dispozici ve výstavbě podél pobřeží a v horských oblastech.

ZDRAVOTNICTVÍ

Pokud čtyři golfové hřiště, po nichž následuje oběd o pěti chodech nestačí k tomu, aby vás udržel na vrcholu fyzické zdatnosti, najdete přístup ke zdravotní péči velmi přímočarý. Hlavní zdroj regionu, nemocnice Costa del Sol, se nachází nedaleko města a je jedním z nejlépe vybavených ve Španělsku. Kromě toho si můžete vybrat ze soukromých nemocnic, odborných klinik a mnoha alternativních terapií.

ŠKOLSTVÍ

Marbella má na výběr ne méně než deset mezinárodních škol, včetně britské školy, německé školy a švédské školy.

ŽIVOTNÍ NÁKLADY

Jak můžete očekávat, Marbella je ve srovnání s některými sousedními letovisky hodně zdrahší. Množství maloobchodních prodejen vám ale pomůže udržet hodnotu vašeho týdenního rozpočtu na dobré úrovni.


Nemovitosti

Nevybrali jste si z nabídky na webu?

Kontaktujte nás a získejte přístup k tisícům dalších nemovitostí v naší databázi.