ELVIRIA

ELVIRIA

Kousek od okouzlující Marbelly v této luxusní urbanizaci s 320 dny slunečního svitu ročně a některými z nejlepších pláží na pobřeží Costa del Sol. Proč se přestěhovat do Elvirie? Přesuňte se do kosmopolitní Elvirie a užijte si stylové bary a restaurace, různé outdoorové aktivity a skvělé školy. V této dobře udržované listnaté komunitě najdete…

Kousek od okouzlující Marbelly v této luxusní urbanizaci s 320 dny slunečního svitu ročně a některými z nejlepších pláží na pobřeží Costa del Sol.

PROČ SE PŘESTĚHOVAT DO ELVIRIE?

Přesuňte se do kosmopolitní Elvirie a užijte si stylové bary a restaurace, různé outdoorové aktivity a skvělé školy. V této dobře udržované listnaté komunitě najdete také úžasné výhledy a občanskou vybavenost na vysoké úrovni.

Elviria je luxusní a vyhledávaná pobřežní urbanizace, která se nachází deset minut od okouzlujícího města Marbella. S 320 dny slunečního svitu ročně a některými z nejlepších pláží v Marbelle je Elviria oblíbená u kupujících, kteří si chtějí užít venkovní život. Tato dobře udržovaná, listnatá komunita je oblíbená mezi rodinami, které bezpochyby láká dostatek zeleně, klidné prostředí a bezpečné prostředí.

Ačkoli je tato oblast velmi klidná, nenechte se zmást tím, že si myslíte, že je nudná – s blízkým městem Marbella poblíž najdete restaurace, obchody a bary, nemluvě o spoustě sportovních aktivit, jako je golf tenis, vodní sporty, jízda na koni, jízda na kole a mnoho dalšího. Pláže Elvirie jsou jedny z nejlepších na pobřeží Costa del Sol s jemným pískem a veškerým vybavením, které potřebujete pro perfektní den. Jsou také plné života se stylovými bary a restauracemi, módními plážovými kluby a kavárnami zasazenými do malebných místních chiringuitos.

Díky úchvatným výhledům všude, kam se podíváte, a vynikající nabídce místního vybavení na dosah ruky, není divu, že je Elviria tak oblíbená u zahraničních kupujících, kteří hledají svůj vlastní kousek Costa del Sol.

OBYVATELSTVO

S kosmopolitní Marbellou poblíž není divu, že má Elviria prosperující mezinárodní společenství. Tato oblast je oblíbená mezi lidmi ze severní Evropy – zejména u britských expantů a Švédů, kteří se zde rozhodli usadit.

NEMOVITOSTI

V Elvirii najdete velmi luxusní nemovitosti s bonusem, že ceny jsou obecně nižší než ceny v nedaleké Marbelle. Mnoho domů v tomto vývoji má vlastní bazény a většina bytových komplexů a vil je doprovázena nádhernými tropickými zahradami, které poskytují dostatek stínu.

Většina z nich má úžasný výhled na Středozemní moře a hory a většina je dokončena na velmi vysoké úrovni. Pokud máte vyšší rozpočet, najdete zde několik velmi velkých vil – s panoramatické výhledy, bazény, tropické zahrady a vrchol nabídky se všemi doplňky. Ti s menším rozpočtem budou stále moci najít krásně dokončené byty v soukromých komplexech.

VEŘEJNÁ ZAŘÍZENÍ

Obyvatelé Elvirie mají na výběr spoustu obchodů, včetně obchodů ze sousedního El Rosario. K dispozici jsou supermarkety, španělské butiky a různé dárkové obchody. Naskočte do auta a hlavní nákupní centra jsou odtud jen pár minut. Za přibližně 20 minut se dostanete do světově proslulého nákupního centra Puerto Banús, kde najdete luxusní designérské značky mezi oblíbenými oblíbenými ulicemi. Odpočiňte si v golfovém klubu Elviria v Santa Maria, 18jamkovém hřišti uprostřed ohromující přírodní scenérie.

DOPRAVA

Autobusy jezdí pravidelně a jste jen 40 minut jízdy od letiště v Malaze. V této oblasti působí řada taxislužeb a pokud řídíte, máte dobré spojení s hlavními pobřežními městy po dálnici A7.

ZAMĚSTNANOST

V této části Španělska je pro mluvčí angličtiny více pracovních příležitostí kvůli poptávce mezinárodního společenství. Učení španělštiny vám při hledání zaměstnání poskytne výhodu, ať už hledáte práci v odvětví volného času a cestovního ruchu, nemovitosti, výuku angličtiny jako cizího jazyka (TEFL) nebo komunikaci a technologii.

ZDRAVOTNICTVÍ

V okolí Elvirie je řada anglicky mluvících lékařů, například Marbella Medical Services v Marbelle. Anglicky mluvící lékaře najdete také v nedaleké Fuengirole v Clinica Quiron.

ŠKOLSTVÍ

Elviria je známá vynikajícími školami; má řadu mezinárodních škol včetně English International College. Existují dvě soukromé španělské školy, veřejná vysoká škola a německá Hoffmanova škola.

ŽIVOTNÍ NÁKLADY

Ačkoli se jedná o nadstandardní oblast, životní náklady jsou obecně stále nižší než ve Velké Británii a dalších částech Evropy. Životní úroveň je velmi vysoká, takže pokud se rozhodnete koupit zde, určitě získáte hodnotu za své peníze.


Nemovitosti

Nevybrali jste si z nabídky na webu?

Kontaktujte nás a získejte přístup k tisícům dalších nemovitostí v naší databázi.