DOPRAVNÍ DOSTUPNOST

DOPRAVNÍ DOSTUPNOST

Z pražského letiště Václava Havla se za pouhé 3 hodiny přímého letu dostanete do španělské Malagy. Linky létají několikrát týdně i z dalších evropských měst. Stačí už jenom nasednout do letadla a slunce, moře a krásné pláže…se stanou skutečností, vítejte v Malaze! Letište Malaga – nebo když chcete…

LETECKÁ DOPRAVA

3 hodiny přímého letu z Prahy, Bratislavy, Krakowa, Vídně nebo Budapešti

Z pražského letiště Václava Havla se za pouhé 3 hodiny přímého letu dostanete do španělské Malagy. Linky létají několikrát týdně i z dalších evropských měst. Stačí jen nasednout do letadla a slunce, moře a krásné pláže jsou nadosah. Letište Malaga – nebo když chcete i letiště Pabla Picassa je čtvrtým nejrušnějším letištěm ve Španělsku.

Letecká doprava
Půjčení auta

PŮJČENÍ AUTA

Jednou z populárních služeb pro svobodný pohyb na pobřeží je půjčení auta. Půjčovné auta je levnou záležitostí, na prodloužený víkend (3dny) se cena pohybuje kolem 60 EUR. My doporučujeme dvě prověřené společnosti, a to Malagacar, nebo Centauro. Do půjčovny u letiště (2min.) vás odvezou z letiště minibusem zaměstnanci půjčoven, kteří vás budou čekat na stanovišti na letišti u východu. Stačí zadat číslo letu a oni už vědí kdy přiletíte, i kdyby vaše letadlo mělo zpoždění, nevadí! Půjčení auta je velmi rychlé a jednoduché. Stejně, pak jeho vrácení zpět do půjčovny probíhá bez problémů. Opět vás čeká a odvoz minibubusem na letiště k odletům. Auto si nezapomeňte zarezervovat aspoň 2 dny před odletem. Na webu si můžete vybrat z široké nabídky,  a klidně to může být i cabriolet.

CESTA VLAKEM Z LETIŠTĚ DO BLÍZKÉHO OKOLÍ

Málokdo ví, že přímo na letišti se nachází i zastávka příměstské železnice, která je nejrychlejší dopravou přímo do centra Malagy, nebo nedalekých letovisek (Fuengirola 20 min.). Vlaky jezdí každých 20 min. a jízdenku není nutné kupovat předem. Před odletem si ale nezapomeňte podívat na aktuální jízdní řád, poslední vlak z letiště většinou odjíždí kolem jedné hodiny ráno.

Cesta vlakem z letiště
Taxi z letiště

TAXI Z LETIŠTĚ

Přímo na letišti vás hned u východu čeká flotila taxíků, které vás odvezou do okolních destinací vzdálených cca 15 min. od letiště za 25 Eur. Tak jako v každém kosmopolitním městě, tak ani v Malaze nechybí přepravní společnost Uber, která vás za výhodnější cenu (oproti klasickým taxi) odveze kamkoli…

KOUPĚ VLASTNÍHO AUTA

Vlastnictví nemovitosti v mnohých z nás vyvolává otázky ohledně pohodlné přepravy svým vlastním autem. Investovat do koupě vozu v zahraničí, nebo spoléhat na veřejnou dopravu, nebo půjčovny? Využil/a bych vlastní auto? A vůbec…potřebuji ho? Umíme si představit a plně rozumíme tomu, že se vám hlavou honí tyhle myšlenky. Proto vám rádi pomůžeme a poradíme jak s koupí nového vozu, tak i vozu z druhé ruky. Ceny těchto aut jsou velmi přijatelné, navíc naše kancelář vás umí nakontaktovat na správné lidi, kteří vám s koupí auta pomohou. Pro ty odvážnější doporučujeme skúter, nebo motorku, se kterou můžete brázdit pobřeží.

KoupÄ› auta

 


Nevybrali jste si z nabídky na webu?

Kontaktujte nás a získejte přístup k tisícům dalších nemovitostí v naší databázi.