Česky English
Drobečková navigace

Úvod > O Španělsku > Populární oblasti > Torremolinos

TorremolinosTorremolinos

Západně od Malagy najdete přední turistickou destinaci Costa del Sol, Torremolinos, s 6 kilometry pláží a rozptýleními, které vás po celý rok udrží pod slunnou oblohou.

Proč se přestěhovat do Torremolinos?

Torremolinos je ideální pro každého, kdo hledá dobře zavedenou komunitu krajanů, krásné pláže a snadný přístup k hlavním atrakcím Costa del Sol.

Navštivte Torremolinos a můžete očekávat, že každý den v týdnu potkáte lidi na párty, lesy vysokých výšin a . Podívejte se ale trochu blíž a objeví se další strana, kde jsou nedotčené pláže, nádherné veřejné parky plné magnolie a banánových stromů a existují dokonce připomínky jeho dřívější existence jako rybářské vesnice.

Díky své bezstarostné a šťastné atmosféře Torremolinos láká návštěvníky mladé i staré, to vše přináší bohaté ubytování a nekonečné zábavy. Ale zeptejte se kohokoli, kdo zde žije po celý rok, a mohl by vás nasměrovat směrem ke klidnějším rezidenčním oblastem, jako je El Calvario s chaty pro rybáře a nepřehlédnutelnými rybími restauracemi,

Calle San Miguel je hlavní nákupní oblastí, kde si můžete koupit vše od čerstvých ryb až po nejnovější módu. V Torremolinos je zajištěn každý druh sportu a volného času, včetně golfu, tenisu a vodních sportů. Strávte zde kdykoli čas a brzy najdete nejlepší restaurace, kde musíte ochutnat místní specialitu pescaíto frito nebo smažené ryby.

Torremolinos má širokou škálu možností zdravotní péče, včetně několika klinik veřejného zdraví a nemocnice Marítimo. Pro více odborné péče je Fakultní nemocnice v Malaze jen pár minut jízdy autem a na výběr je mnoho soukromých lékařů a zubních lékařů.

Životní náklady

Může to být prázdninová mekka, ale v Torremolinosu stále najdete velmi rozumné životní náklady, zvláště pokud se vyhnete zjevným turistickým pastím. A s Malagou hned vedle budete mít přístup k řadě větších obchodů a trhů, kde najdete výhodné obchody.