Česky English
Drobečková navigace

Úvod > O Španělsku > Populární oblasti

Populární oblasti


Kam vyrazit v Costa Del Sol?

Mezi nejpopulárnější oblasti se řadí Malaga, Torremolinos, Benalmádena, Fuengirola a Estepona. Každá provincie má svá specifika. Některé oblasti jsou známé svým bujarým nočním životem, jiné zase svou poklidnou atmosférou, trhy a romantickými kavárnami. Bezkonkurenční pláže a nádhernou scenérii nabízí největší letovisko Marbella. Naopak tradiční španělské městečko s typickými domky a fantastickým výhledem na pohoří Sierra de Ronda naleznete v San Pedru. Záleží jen na Vás, jaké město si vyberete.

Novější 1

Málaga

Málaga

Hlavní město Costa del Sol a provincie Málaga, toto andaluské město je nejjižnějším v Evropě. Proč se přestěhovat do Málagy? Málaga není jen branou na Costa del Sol, je plná umění, historických památek, moderních obchodů, pláží a poskytuje jedny z nejlepších jídel na světě.

Více

Publikováno 8. 2. 2022 1:39

Torremolinos

Torremolinos

Západně od Malagy najdete přední turistickou destinaci Costa del Sol, Torremolinos, s 6 kilometry pláží a rozptýleními, které vás po celý rok udrží pod slunnou oblohou. Proč se přestěhovat do Torremolinos? Torremolinos je ideální pro každého, kdo hledá dobře zavedenou komunitu krajanů, krásné pláže a snadný přístup k hlavním atrakcím Costa del Sol.

Více

Publikováno 8. 2. 2022 1:37

Benalmádena

Benalmádena

Od přístavu světové třídy po některé z nejlepších písečných pláží na pobřeží Costa del Sol, Benalmadena je živé přímořské letovisko jen pár minut od letiště v Malaze. Proč se přestěhovat do Benalmádeny? Objekt, který vyhovuje každému rozpočtu, krásným plážím, nákupům a nočním životům, aby mohl konkurovat tomu nejlepšímu na Costa del Sol, je Benalmadena tou nejlepší sluneční destinací.

Více

Publikováno 8. 2. 2022 1:34

Fuengirola

Fuengirola

Jen na západ od letiště v Malaze leží Fuengirola, zásadní letovisko Costa del Sol. Kdysi ospalé rybářské město je nyní domovem tisíců osadníků z celého světa. Proč se přestěhovat do Fuengiroly? Jméno Fuengirola v Evropě je proslulé svými kilometry krásně upravených pláží.

Více

Publikováno 8. 2. 2022 1:31

Mijas Costa

Mijas Costa

Mijas Costa je hlavní obchodní a rezidenční čtvrť městské části Mijas. Mijas zahrnuje vesnici na úbočí Mijas Pueblo, letovisko La Cala de Mijas a předměstí Las Lagunas. Proč se přestěhovat do Mijas Costa? Mijas Costa je jedním z nejoblíbenějších destinací ve Španělsku, takže přijďte, pokud hledáte živé místo a veškeré pohodlí domova, zatímco se koupete ve slavném slunečním světle.

Více

Publikováno 8. 2. 2022 1:29

La Cala de Mijas

La Cala de Mijas

La Cala de Mijas je urbanizované letovisko postavené kolem historické rybářské vesnice na Mijas Costa v provincii Malaga. Proč se přestěhovat do La Cala de Mijas? La Cala de Mijas je perfektní kombinací cenově dostupného jídla a pití a pláže s modrou vlajkou.

Více

Publikováno 8. 2. 2022 1:27

Riviera del Sol

Riviera del Sol

Moderní urbanizace Riviera del Sol se nachází na pobřeží mezi Fuengirolou a Marbellou a je jen pár minut chůze od pláže. Proč se stěhovat na Riviera del Sol? Přesuňte se sem za krásným podnebím a výhledem, vynikajícím občanským vybavením včetně snadného přístupu na pláž.

Více

Publikováno 8. 2. 2022 1:19

Calahonda

Calahonda

Uhnízděná mezi třpytivou Marbellou a Fuengirolou, Calahonda je luxusní přímořské letovisko, které nabízí to nejlepší z obou světů. Proč se stěhovat do Calahondy? Calahonda je domovem nejdelší pláže na pobřeží Costa del Sol, snadného přístupu k nádherným golfovým hřištím a některým z hlavních měst regionu.

Více

Publikováno 8. 2. 2022 1:02

Elviria

Elvirie

Kousek od okouzlující Marbelly v této luxusní urbanizaci s 320 dny slunečního svitu ročně a některými z nejlepších pláží na pobřeží Costa del Sol. Proč se přestěhovat do Elvirie? Přesuňte se do kosmopolitní Elvirie a užijte si stylové bary a restaurace, různé outdoorové aktivity a skvělé školy. V této dobře udržované listnaté komunitě najdete…

Více

Publikováno 8. 2. 2022 0:59

Marbella

Marbella

Největší letovisko na pobřeží Costa del Sol a stále nejvíce okouzlující, v Marbelle najdete bezkonkurenční pláže, nádhernou scenérii a španělskou duši uprostřed. Proč se přestěhovat do Marbelly? Díky své kosmopolitní důvěře a bezkonkurenčnímu klimatu je Marbella…

Více

Publikováno 8. 2. 2022 0:53

Puerto Banús

Puerto Banús

Puerto Jose Banus, nebo zkráceně Puerto Banus, je přístav 6 kilometrů jihozápadně od Marbelly, poblíž předměstí Nueva Andalucia na pobřeží Costa del Sol. Proč se přestěhovat do Puerto Banus? Puerto Banus je slavný přístav v Marbelle, přezdívaný Andaluský St Tropez.

Více

Publikováno 8. 2. 2022 0:51

Nueva Andalucía

Nueva Andalucía

Tato zelená rezidenční oblast luxusních vil a apartmánů se nachází v okouzlující Marbelle a má výhled na krásné pláže Costa del Sol a majestátní pohoří Sierra de Ronda. Proč se přestěhovat do Nueva Andalucia? Přesuňte se sem za ohromujícím přírodním prostředím, krásnými plážemi…

Více

Publikováno 8. 2. 2022 0:48

Novější 1