Česky English
Drobečková navigace

Úvod > O Španělsku > Objevujte

Objevujte


Poznávejte Španělsko jinak

Objevte krásy rozmanité španělské přírody v národním parku Doñana. Bažiny, mobilní duny a světově unikátní živočišné druhy. To vše na téměř 110 000 hektarů chráněné oblasti. Navštívit můžete i typickou andaluskou vesnici Mijas, půvabnou bílou vesnici zasazenou do hor, jen půl hodiny jízdy od města Malaga. Mijas je jedna z nejhezčích vesnic v regionu s působivou krajinou všude kolem. Preferujete nákupy a městský život? Na pobřeží Costa Del Sol naleznete tisíce obchůdků v historických centrech s luxusními módními značkami, ale i tradičními výrobky. Stačí si jen vybrat a vyrazit tam, kam zrovna budete chtít. Na své si tady přijde prostě úplně každý.

Rozmanitost přírody

Plameňáci v národním parku Doñana

Vstupte do národního parku Doñana a prozkoumejte obrovský přírodní poklad ukrytý uvnitř. Bažiny, mobilní duny a živočišné druhy, které jsou světovým unikátem. Národní park Doñana je obrovský, téměř 110 000 hektarů chráněné oblasti.

Více

Publikováno 8. 2. 2022 14:23

Výlety

Výlety

Je to bohatství podmanivé kultury a nádherné architektúry kromě výjimečného středomořského podněbí, které je hlavním lákadlem pro mnoho lidí, kteří uvažují o koupi nemovitosti v Costa del Sol. Prozkoumali jsme blízké oblasti nejdéle do 1-2 hodin jízdy autem.

Více

Publikováno 8. 2. 2022 14:21

Nakupování

Nakopování na pobřeží Costa del Sol

Nakupovat na pobřeží Costa del Sol znamená navštívit obchody v historických starých centrech malých obílených měst u moře, přístavy s exkluzivními módními značkami nebo pouliční trhy s okouzlujícími tradičními stánky. Stačí přidat sluneční svit, když kráčíte z obchodu…

Více

Publikováno 8. 2. 2022 1:46