Česky English
Drobečková navigace

Úvod > O nás > Jak to funguje > Jak si pořídit/koupit nemovitost ve Španělsku?

Jak si pořídit/koupit nemovitost ve Španělsku?JAK TO CELÉ FUNGUJE:

Uvažujete nad koupí nemovitosti ve Španělsku?

1. PŘEDBĚŽNÁ PŘEDSTAVA

Jestliže uvažujete nad koupí nemovitosti ve Španělsku, je důležité vědět, co byste  chtěli a co od této koupě očekáváte. Na začátku si tedy řekneme, jaká je vaše představa a v jaké cenové relaci se máme pohybovat.

2. PŘEDBĚŽNÝ VÝBĚR NEMOVITOSTÍ KE KOUPI

Následně vám zašleme prostřednictvím emailu předběžný výběr nemovitostí vhodných ke koupi ve Španělsku. Specializujeme se na oblast Costa del Sol. Tedy oblast od Malagy, přes Benalmadenu po Esteponu. Ale v naší nabídce najdete také oblasti Manilva a Sotogrande, což jsou oblasti až za Esteponou nebo například město Torrox, které je na východ od Malagy.

3. KONKRETIZACE POŽADAVKŮ

Na základě této prvotní nabídky můžeme vaše požadavky konkretizovat. (Vybrat apartmán s výhledem na moře, v blízkosti krásné pláže, v dobré dostupnosti od letiště, s velkou terasou, požadovaným počtem ložnic apod.)

4. PODMÍNKY KE KOUPI A TERMÍN PŘÍLETU

Naše databáze čítá 10 - 14 tisíc různých nabídek k investici, koupi nebo pronájmu.  O nemovitosti ve Španělsku je však velký zájem, a tak je nutné počítat s tím, že se nabídka rychle mění. Jakmile si  vyberete vysněný dům či apartmán, okamžitě vám na email zašleme veškeré podmínky ke koupi a domluvíme se na termínu příletu. Týden před příletem ještě aktualizujeme nabídku.

5. PROHLÍDKA NEMOVITOSTI I CELÉ OBLASTI

V den příletu vás vyzvedneme na letišti, zařídíme ubytování v hotelu či apartmánu nebo bytu, zařídíme vypůjčení auta. Kromě toho, že se pojedeme podívat na vybranou nemovitost, provedeme vás pobřežím Costa del Sol a ukážeme specifika a rozdíly jednotlivých oblastí. Prozradíme, co čekat od  života v Malaze, Marlbele nebo Esteponě.

6. KOMPLETNÍ SERVIS

Po celou dobu vaší přítomnosti ve Španělsku jsme vám plně k dispozici, zodpovíme vám jakékoli dotazy, postaráme se o vás. Můžeme vám na místě také zařídit program, jako je třeba pobyt na golfu apod.

7. KONEČNÝ VÝBĚR A KOUPĚ

Pokud jste si po prohlídkách ve Španělsku vybrali svou  vysněnou nemovitost, dům či apartmán a dohodneme se na výsledné kupní ceně a podmínkách, ale i termínech, pomůžeme vám i s následným procesem koupě.

Co by vás mohlo zajímat či podle čeho vybírat nemovitost?

  1. Důležité je si říct, zda chcete žít ve větším a rušnějším městě nebo v nějaké klidnější oblasti.
  2. Váš výběr může ovlivnit to, jak je dům či apartmán blízko pláže. Záleží na tom, zda je moře v pěší dostupnosti a nebo je v dojezdové vzdálenosti 10-15 minut autem.
  3. Většina zájemců má ráda výhled na moře, ale je potřeba myslet na to, že možnosti výhledu jsou limitované geografickým charakterem oblasti kterou preferujete.
  4. Zájemci také touží po apartmánech s velkou terasou, světlém a vzdušném domě či bytě.
  5. Dalším kritériem může být styl stavby – novostavba či třeba nemovitost v andaluském stylu.
  6. Bazén bývá u většiny nemovitostí samozřejmostí.
  7. V úvahu můžete vzít také typ pláží, zda jsou třeba vhodné pro děti.
  8. Zajímat by vás mohlo také sportovní vyžití – tedy třeba blízkost golfového hřiště a možnosti golf hrát i v přilehlých oblastech. Pokud  máte rádi vodní sporty, jako je surfing nebo kiting, pak se můžeme poohlídnout i po nemovitostech v oblastech, které jsou pro tyto sporty vhodné.
  9. A jedním za parametrů je také to, zda chcete danou nemovitost k životu, občasným návštěvám či na pronájem.