Česky English
Drobečková navigace

Úvod > O nás > Jak to funguje > After sales servis, aneb pomůžeme vám, i když už máte klíče

After sales servis, aneb pomůžeme vám, i když už máte klíčePomohli jsme vám vybrat vaši vysněnou nemovitost, dům u moře nebo apartmán ve slunném Španělsku, ale tím služby realitní kanceláře Viva Espaňa zdaleka nekončí.

1. Pomůžeme vám s adaptací

Někdo je s bydlením ve světě zběhlý. Pokud jste si ale pořídili dům, byt nebo nemovitost v naší realitní kanceláři, pomůžeme vám s adaptací bydlení a života ve Španělsku. Jsme tu pro vás, ať budete mít jakoukoli otázku.

2. Služby a poplatky

Již při koupit nemovitosti jsme vám pomohli se zřízením inkasa a nastavení poplatků, jako je voda, elektřina či odpad, bez kterých se fungování a život ve Španělsku neobejde.

3. Pomůžeme s nastěhováním

Jestliže plánujete veškeré zařízení  pořídit ve Španělsku, pak asi není nic jednoduššího. Pokud ale potřebujete přivézt nějaké zařízení z Česka, poradíme, co převézt autem, případně jak z Česka do Španělska  přepravit větší kusy nábytku či zařízení.

4. Internet

Doporučíme vám také operátora pro zřízení wifi a internetu, abyste i v zahraničí mohli být stále on-line.

5. Vnitřní zařízení bytu či domu

Koupili jste si nemovitost, která není zařízená? Můžeme vám domluvit různá designová studia či bytové designéry, případně doporučit ideální obchody s nábytkem, dle vašich cenových možností.

6. Starost o zahradu a okolí

Mít svou zahradu, či bazén je rozhodně příjemná záležitost. Pokud jste ale časově zaneprázdnění a nebo vám tato péče nic neříká, můžeme vás spojit s lidmi, kteří tuto činnost budou dělat za vás. Trávník tak bude vždy hladce zastřižen, nestane se, že by vám keře, stromy či další rostliny udělaly  na zahrad džungli a hlavně, budete mít vždy čistý bazén, připravený k tomu, abyste si mohli zaplavat a nebáli se sinic či řas.

7. Péče o byt, dům a jeho okolí

Pokud se vám stane, že se například pokazí žaluzie, bude třeba opravit zámek, elektrickou zásuvku, spravit odtok u dřezu či vany, jsme schopni doporučit firmy, které se specializují jak na malé, tak větší opravy. Případně další, které jsou schopny vyrobit zástěnu proti větru, vymyslet stínění na terase apod.

8. Pronájem bytu či domu

Koupili jste si nemovitost k pobytu jen na pár dní v roce a zbylý čas ji chcete pronajímat? Napojíme vás na lidi, kteří pro vás tento pronájem zprostředkují  a vy se pak nebudete muset o nic starat. Pro případné zájemce je totiž byt potřeba předem uklidit, vyprat lůžkoviny, předat klíče apod.

9. Pronájem či koupě auta

Přemýšlíte, zda je výhodnější pořídit si auto, případně  vám bude stačit jen jeho pronájem? Opět můžete využit našich služeb. Doporučíme vám osvědčené autopůjčovny, případně autoprodejny.