Česky English
Drobečková navigace

Úvod > O nás > Naše služby

Naše služby

Od financování nemovitosti až po nákup bytových doplňků

Přemýšlíte nad bytem ve Španělsku, ale přijde Vám koupě i samotný servis příliš komplikovaný? Pomůžeme Vám s výběrem nemovitosti, pronájmem a dokonce i se samotným nákupem nábytku a bytových doplňků. Zařídíme také financování od českých či španělských bank. Spolupracujeme s ověřenými právníky, se kterými jsme v průběhu celého procesu převodu nemovitosti v kontaktu. Spokojenost našich klientů u nás vždy bude na první místě.

S námi se budete ve Španělsku cítit jako doma

Pomůžeme Vám úplně se vším, co Vás jen napadne. Zajistíme připojení k internetu, zprostředkujeme koupi auta nebo třeba najdeme firmu, která Vás nastěhuje. Po celou dobu budeme v kontaktu a uděláme maximum pro to, abyste se ve Španělsku Vy nebo Vaši hosté cítili jako doma.

Finanční, právní a notářský servis

Zařídíme vám financování nemovitosti od bank v České republice, nebo i ve Španělsku. Zajistíme kvalitní právní servis od rezervace až po zápis vlastnického práva. Nákup nemovitostí bude pro vás bezpečnou záležitostí a radostí.

Podpis smlouvy u notáře
Španělské město Sevilla

Jazyková bariéra pro nás není překážkou

Na cestě za vaším snem vás provede česky nebo slovensky mluvící pracovník, který vám poskytne odborné poradenství a konzultace po celou dobu procesu nákupu nemovitosti, srozumitelně ve všech detailech.

Prověření stavu vybrané nemovitosti

U nemovitosti staršího data stavby zprostředkujeme technickou kontrolu od architekta či stavebního technika. Cílem je vyloučit možné skryté vady nebo komplikace, které se mohou objevit v budoucnu.

Nemovitost, u které byl prověřený stav architektem nebo stavebním technikem
Rýsování návrhu rekonstrukce

Stavební a rekonstrukční práce

V případě potřeby zajistíme rekonstrukci vámi zakoupené nemovitosti. Spolupracujeme s kvalitní stavební firmou, která vám splní vše, co si budete přát.

Pomoc při doladění interiéru

Rádi vám pomůžeme s následným výběrem, nákupem nábytku, bytových doplňků a doladěním interiéru.

Interiér od bytového designéra
Plně zařízené kancelářské místo

Doplňkové služby

Dle naších zkušeností vám doporučíme služby k připojení internetu, televize, výrobou duplikátních klíčů, popřípadě se stěhováním nábytku, výběrem auta ke koupi za rozumnou cenu.

Správa nemovitosti

Pronajměte apartmán po celý rok bez starostí

Obrátit se na nás můžete i s následnou správou nemovitosti. Pomohli jsme pronajmout desítky bytů napříč celou oblasti Costa del Sol a poradíme i Vám, kde hledat solidní nájemce a jak nastavit ceny pronájmu. Zprostředkujeme také pravidelné i jednorázové úklidové služby ověřenými a spolehlivými pracovníky. S Vašimi novými nájemníky dokážeme řešit i případné krizové situace.

Úklidové, zahradnické a jiné služby

Dle potřeby nabízíme pravidelné i jednorázové úklidové služby námi ověřenými a spolehlivými pracovníky, péči o vaší případnou terasovou zahrádku, pomoc s hlídáním vaších dětí zkušenými odborníky, rozvoz jídel, apod.

Udržovaná zahrada
Pronajatá nemovitost

Pronájem nemovitosti

Vaše nemovitost nemusí sloužit jen jako váš španělský domov, ale i jako vaše investice k pronájmu po celý rok, kdy jej nevyužíváte osobně. V případě zájmu zajistíme pronájem solidním zájemcům. Investice se vám tak může vrátit v řádu několika let.

Další služby

Díky zkušenostem a získaným kontaktům, máme možnost vám zprostředkovat i opravu elektronických spotřebičů, skútrů, auta, klimatizace, menších oprav v bytě a mnoho dalšího…

Zprostředkovaná oprava v bytě