Výjimečnost a exkluzivita v Benalmádeně.

Stupa hills

ZAČÁTEK NOVÉHO ŽIVOTA V SRDCI COSTA DEL SOL

Najdete, co hledáte, aniž byste to čekali;  ten klid v duši, to idylické místo zalité sluncem, po kterém toužíš,  a kvalita;  vše podrobně naplánováno, abyste mohli žít svůj život naplno.

Se svými avantgardními liniemi byl návrh tohoto rezidenčního komplexu koncipován architektem J. Danielem Rodríguezem a vytvořen spojením dvou společností s uznávanou prestiží ve světě rozvoje měst na pobřeží Costa del Sol.

ŠIROKÁ ŘADA MEZINÁRODNÍCH SPOJENÍ A SLUŽEB ...

Poloha je velmi pravděpodobně nejlepší v Benalmádeně;  balkon s výhledem na Středozemní moře a oblast silné energie, vedle buddhistické stupa osvícení.

Jedná se o strategické a velmi dobře propojené místo na pobřeží Costa del Sol, s nedalekým přístupem z dálnice AP-7, vlaků AVE a mezinárodního letiště v Malaze, pouhých 10 minut jízdy autem.

Tato oblast má všechny služby nezbytné pro plnohodnotný život: nákupní centrum Altos del Higuerón, různé nemocnice, mezinárodní školy a oblasti volného času, jako je golfové hřiště a několik zábavních parků, které si můžete užít s rodinou.

Jen 5 km odtud leží Benalmádena se širokou škálou volnočasových aktivit a velkým přístavem Puerto Marina.

Fuengirola, 2 km daleko, s krásnými plážemi;  Marbella, 30 km daleko, Puerto Banus;  Díky 90 km vzdálenému městu Sotogrande a jen 20 km od Malagy je poloha projektu strategicky umístěným domovem mezi nebem a zemí.

Typ

/

Parking

/

Cena

od 359 000

Zahrada

/

Ložnice

2 a 3

Bazén

ANO

Koupelna

2

Rozloha

od 131 m2

Mám předběžný zájem