INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP

FINANČNÍ, PRÁVNÍ A NOTÁŘSKY SERVIS

Zařídíme vám financování nemovitosti od bank v České republice, nebo i ve Španělsku. Zajistíme kvalitní právní servis od rezervace až po zápis vlastnického práva. Nákup nemovitostí bude pro vás bezpečnou záležitostí a radostí.

JAZYKOVÁ BARIÉRA PRO NÁS NENÍ PŘEKÁŽKOU

Na cestě za vaším snem vás provede česky nebo slovensky mluvící pracovník, který vám poskytne odborné poradenství a konzultace po celou dobu procesu nákupu nemovitosti, srozumitelně ve všech detailech.

PROVĚŘENÍ STAVU VYBRANÉ NEMOVITOSTI

U nemovitosti staršího data stavby zprostředkujeme technickou kontrolu od architekta či stavebního technika. Cílem je vyloučit možné skryté vady nebo komplikace, které se mohou objevit v budoucnu.

KOMPLEXNÍ SERVIS

STAVEBNÍ A REKONSTRUKČNÍ PRÁCE

V případě potřeby zajistíme rekonstrukci vámi zakoupené nemovitosti. Spolupracujeme s kvalitní stavební firmou, která vám splní vše, co si budete přát.

POMOC PŘI DOLADĚNÍ INTERIÉRU

Rádi vám pomůžeme s následným výběrem, nákupem nábytku, bytových doplňků a doladěním interiéru.

DOPLŇKOVÉ SLUŽBY

Dle naších zkušeností vám doporučíme služby k připojení internetu, televize, výrobou duplikátních klíčů, popřípadě se stěhováním nábytku, výběrem auta ke koupi za rozumnou cenu.

SPRÁVA NEMOVITOSTI

ÚKLIDOVÉ, ZAHRÁDNICKÉ A JINÉ SLUŽBY

Dle potřeby nabízíme pravidelné i jednorázové úklidové služby námi ověřenými a spolehlivými pracovníky, péči o vaší případnou terasovou zahrádku, pomoc s hlídáním vaších dětí zkušenými odborníky, rozvoz jídel, apod.

PRONÁJEM NEMOVITOSTI

Vaše nemovitost nemusí sloužit jen jako váš španělský domov, ale i jako vaše investice k pronájmu po celý rok, kdy jej nevyužíváte osobně. V případě zájmu zajistíme pronájem solidním zájemcům. Investice se vám tak může vrátit v řádu několika let.

DALŠÍ SLUŽBY

Díky zkušenostem a získaným kontaktům, máme možnost vám zprostředkovat i opravu elektronických spotřebičů, skútrů, auta, klimatizace, menších oprav v bytě a mnoho dalšího…