VIVA ESPAŇA

SLUŽBY

INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP KE KAŽDÉMU KLIENTOVI

Každý pro investici hledá něco jiného, rádi najdeme nemovitost dle vašich požadavků a finančních možností. Klademe vysoký důraz na individuální přístup, poradíme Vám s výběrem apartmánu, který bude šitý na míru právě pro Vás!

PROHLÍDKA NEMOVITOSTI A REZERVACE

Po výběru nemovitosti vám zajistíme prohlídku a veškerý servis dle vašich časových možností. O nemovitosti u moře je velký zájem, a proto je důležité nemovitost rezervovat co nejdříve.

PŘEKLADY A TLUMOČENÍ PŘI NÁKUPU NEMOVITOSTI

Při prohlídce nemovitosti, návštěvě banky, notáře či právníka nabízíme tlumočnické služby. Kupní smlouvy jsou převážně ve španělském jazyce. Na přání lze smlouvy přeložit i do češtiny, popř. jiných jazyků.

PRÁVNÍ A NOTÁŘSKÝ SERVIS A PORADENSTVÍ

Činnosti spojené s nákupem nemovitosti ve Španělsku provádí notáři. Spolupracujeme s těmi nejlepšími. Zajistíme i právní poradenství v Česku a ve Španělsku. Nákup nemovitostí bude pro Vás bezpečnou záležitostí a radostí.

FINANČNÍ PORADENSTVÍ

Zprostředkujeme a zařídíme financování nemovitosti od bank v České republice, nebo i ve Španělsku.

PRONÁJEM NEMOVITOSTI

Nemovitosti ve Španělsku slouží nejen jako bydlení pro majitele, ale během roku je lze pronajímat. V případě zájmu zajistíme pronájem v době, kdy dům či apartmán sami nevyužíváte.

SPRÁVA NEMOVITOSTI

Abyste o dovolené nemuseli nic řešit, můžete celoroční správu nemovitosti nechat na nás. Díky ověřené a dlouholeté spolupráci se spolehlivými partnery zajistíme, co je třeba.

POJIŠTĚNÍ NEMOVITOSTI

Doporučíme ideální pojištění pro váš dům či apartmán.

DOPLŇKOVÉ SLUŽBY: INTERNET, TELEFON, TELEVIZE, STĚHOVÁNÍ APOD.

Zajištění doplňkových služeb nechte na nás! Vše vyřídíme v nejkratším možném čase a ušetříme vám nejen peníze, ale i váš drahocenný čas.