Vily v El Campanario 2

6 moderních golfových vil v luxusním provedení a výjimečné finální úpravě. Nachází se v privilegované lokaci v El Campanario.

Vily pozůstávají z přízemí, horního patra a světlého a obytného suterénu s velkým domácím kinem, posilovnou, saunou a spa s přístupem na japonské patio s bazénem s vodopádem ke koupání a schlazení.

Vily zpravidla pozůstávají ze 4 ložnic a 5 koupelen, 2 koupelny s en-suite koupelnou se nachází v horním patře, jedna ložnice s koupelnou v přízemí a 1 ložnice s koupelnou v suterénu. 

Otevřené prostory a velké okna od podlahy po strop s minimalistickým designem umožňují celodenní prosvětlení domu, čímž se vytváří pocit, že příroda vstupuje do vašeho domu a zároveň jste její součástí. Vily jsou designované s nezaměnitelnými detaily. Použití přírodních materiálů a barev, jako i přirozené světlo dominující ve všech místnostech vytváří unikátní a přívětivou moderní vilu. 


Vily se nachází v exkluzivní oblasti El Campanario, pár metrů od klubovny (clubhouse) se skvělou restaurací, tenisovými a paddle kurty, spa, posilovnou, bazénem a golfovým hřištěm. 

Jenom za pár minut jízdy se dostanete do Puerto Banús, Estepona nebo Benahaví. V okolí se nachází také nejlepší mezinárodní školy, restaurace, 1 kilometr vzdálené jsou pláže Puro Beach nebo Salduna. Letiště v Malaze je vzdáleno jenom 30 minut. 

Typ

/

Parking

/

Cena

od €1 150 000

Zahrada

/

Ložnice

4

Bazén

Ano

Koupelna

5

Rozloha

od 300m2

Mám předběžný zájem