Vily v El Campanario 1

5 moderních golfových vil v přední linii, v luxusní kvalitě a z exkluzivních materiálů. Nachází se v privilegované lokaci v El Campanario. Projekt je v poslední fázi výstavby.

Vily pozůstávají z přízemí, horního patra a světlého a obyvatelného suterénu. Většinou mají 3-5 ložnic a 3-4 koupelny, s možností přizpůsobení. Otevřené a prosvětlené prostory a velká okna od podlahy po strop, v minimalistickém designu umožňují, aby byl dům po celý den zaplaven světlem, čímž vyvolává dojem, jakoby příroda prostupovala domem a ten se stává její součástí. Vily jsou projektovány s unikátními detaily.

Použití přírodních materiálů a barev, jako i přirozené světlo ve všech místnostech vytváří jedinečnou a moderní vilu.Vily se nachází v exkluzivní oblasti El Campanario, jenom pár metrů od club house (klubovny) s vynikající restaurací, tenisovými a paddle kurty, spa, posilovnou, bazénem a golfovým hřištěm.

Jenom za pár minut jízdy se dostanete do Puerto Banús, Estepona nebo Benahaví. V okolí se nachází také nejlepší mezinárodní školy, restaurace, 1 kilometr vzdálené jsou pláže Puro Beach nebo Salduna. Letiště v Malaze je vzdáleno jenom 30 minut.

Typ

/

Parking

2

Cena

1 200 000 €

Zahrada

/

Ložnice

/

Bazén

Ano

Koupelna

3

Rozloha

308,00 m2

Mám předběžný zájem