Vila Ocean

Vila Ocean je absolutně unikátní koncept s důrazem na špičkový design a splňuje požadavky náročných klientů na totální luxus. Je umístěna ve vlastní zabezpečené a udržované zahradě. Vila je vybavena špičkovou technologií, poskytující majitelům bezpečí, komfort, pohodlí a energetickou účinnost přes ovládání smart zařízeními, přes aplikaci chytré domácnosti ve smartphonu nebo dalších přístrojích.

 

Přízemí je otevřené, s velkým okny od podlahy po strop, tím má dostatek přirozeného světla z jihovýchodní strany, kam je nemovitost orientována.

Vily byly navrženy s respektem ke klimatu. Mají velký venkovní obývací prostor v přízemí, velké balkony u každé ze tří ložnic v prvním patře, střešní terasu s úchvatnými panoramatickými výhledy.

Strategicky umístěna okna v suterénu mají dostatečný přísun světla a klient si může v průběhu stavby přizpůsobit rozměry jednotlivých místností svým potřebám. V současném rozložení se počítá se 2 ložnicemi a velkým domácím kinem, avšak jedna z ložnic může být využita ke zvětšení domácího kina/herny. Bazén, souvisle napojený na vilu, se  svým modrým třpytem odráží na celou vilu.


Výjimečný je také moderní skleněný výtah. Interiér je lekcí v dokonalosti, což z vil projektu Ocean činí jednu z nejlepších nemovitostí v oblasti Marbelly, Je to pozoruhodná stavba, jejíž vlastníci  můžou být oprávněně spokojeni s vědomím, že si pořídili jednu z nejlepších luxusních vil v oblasti Marbelly.

Typ

/

Parking

/

Cena

od €1 000 000

Zahrada

/

Ložnice

3

Bazén

Ano

Koupelna

4

Rozloha

od 366m2

Mám předběžný zájem