Vesnice Verde

Navržena s ohledem na komunitu, pohodlí, luxus a respekt k přirozené kráse prostředí, tato komunita je jako žádná jiná. 121 apartmánů se nachází na 6 hektarech půdy a nabízí obyvatelům jedinečné společné prostory s nejmodernějším zázemím.

 

OBLAST

Vesnice Verde se nachází v exkluzivní a luxusní komunitě Sotogrande, bezpečném a klidném letovisku v dosahu Marbelly a Gibraltaru.

Jeho ohromující přístav je srdcem jachtařské komunity této oblasti a nádherným místem k jídlu, pití a nakupování. Přezdívá se mu „malé Benátky Středozemního moře“ a je to nádherný komplex kanálů lemovaných stromy a mosty, který se nachází přímo vedle přístavních apartmánů. 

V Sotogrande je pět 18jamkového golfového hřiště včetně hřiště Valderrama, které je hodnoceno jako nejlepší v Evropě už od roku 1980.

Polo je synonymem pro Sotogrande a Santa Maria Polo Club je široce uznáván jako jeden z předních polo klubů na světě. Každoroční turnaj Santa Maria Polo se pořádá každé léto od roku 1965.

VENKOVNÍ PROSTORY

Tato bezpečná a uzavřená komunita bez aut nabízí prostor, přírodu a zařízení, aby byli všichni šťastní a co nejvíce využili svůj drahocenný rodinný čas. K dispozici bude hlavní bazén a dětský bazén s písečným dnem a 25 m. Bazén pro dospělé, zahrady, několik heren, kroketové hřiště a pěší stezky pro jogging. 

Zařízení vhodné pro rodiny, smysl pro komunitu, moderní praktické nemovitosti a mezinárodní škola na dosah ruky činí z Vesnice Verde komunitu jako žádnou jinou.

Typ

/

Parking

/

Cena

/

Zahrada

/

Ložnice

/

Bazén

Ano

Koupelna

/

Rozloha

/

Mám předběžný zájem