Uzavřená a soukromá oblast

Jedná se o obytný komplex, kde bylo postaráno o každý detail, abyste se každý den zamilovali do svého domova.Je to řada skvělých nápadů a spousta práce, díky které je tím ideálním místem spojujícím společné oblasti a venkovní prostory, které plynule proudí mezi domy. Zároveň bude každý pozemek uzavřenou oblastí s bezpečností, která vám nabídne soukromí a intimitu.

Naším cílem je vytvořit vysoce kvalitní, inovativní a udržitelné prostředí, kde lidé žijí, pracují a užívají si volný čas v komunitě, s různými prostory, kde se mohou shromažďovat.

Komplex najdeme v Torreblanca del Sol Development, v obci Fuengirola.

V otevřeném bloku vícepodlažní budovy se nachází celkem 30 bytů se 2,3 a 4 ložnicemi s průměrnou podlahovou plochou 104 m2.

Přízemní byty budou mít soukromé zahrady, apartmány v nejvyšším patře se budou skládat z mezonetů se střešním soláriem.

Tento výsadní komplex nabízí nádherné společné zahrady, venkovní bazén a hřiště pro děti.

CHCEME, ABYSTE BYLI ŠŤASTNÍ

V Las Lomas del Higuerón si díky skvělé orientaci budovy užijete nádherný výhled na moře z většiny svých domovů; obklopeni zelenými plochami integrovanými ve společných prostorách, kde můžete relaxovat a dýchat čerstvý vzduch.

Každý pozemek je koncipován jako uzavřený prostor s bezpečností, kde mohou lidé žít a užívat si svého volného času, bazénu, tělocvičny a hojné zelené plochy a zahrady, stejně jako co-workingové prostory, ze kterých mohou vykonávat profesionální aktivity. Pracoviště, kde může kreativita proudit a přizpůsobovat se současným potřebám.

Typ

/

Parking

/

Cena

/

Zahrada

/

Ložnice

/

Bazén

ANO

Koupelna

/

Rozloha

/

Mám předběžný zájem