Slunné byty v Benahavis

Projekt se nachází v obci Benahavis, kultovním městě Málaga na pobřeží Costa del Sol mezi Marbellou, Esteponou a Rondou. Benahavis je známá svými nabílenými fasádami, kouzelnými ulicemi a skvělou gastronomickou nabídkou. Benahavis se může chlubit až 10 golfovými hřišti v okolí. Jen velmi málo výstaveb je schopno tuto nabídku překonat. Za zmínku stojí pláže, plážové kluby, přístavy, obchody a pulzující noční život Puerta Banús a Marbelly.

Projekt má rychlý přístup na hlavní dálnice na mezinárodní letiště za necelých 45 minut (Málaga a Gibraltar).

VENKOVNÍ PROSTORY

Tato uzavřená komunita zaručuje bezpečnost a soukromí svých obyvatel a nabízí příjemné společné prostory, mezi nimiž je bazén se sluneční terasou, zahrady s rostlinnými druhy původem z této oblasti a také praktická posilovna pro potěšení milovníků sportu. Kromě toho výstavba zahrnuje 67 parkovacích míst a 45 skladovacích místností umístěných v suterénu.

VLASTNOSTI

Praktické a moderní rozložení bytu nabízí funkční místnosti, které plně využívají prostor a snižují cirkulační plochy. Apartmány se mohou pochlubit prostornými a světlými obývacími pokoji a jídelnami, a velkými okny s přístupem na velkorysé terasy se skleněným zábradlím, které poskytují volný výhled.

Otevřené, plně vybavené kuchyně zahrnují energeticky úsporné domácí spotřebiče. Ubytování bylo navrženo v souladu s kritérii udržitelnosti, praktičnosti a komfortu.

Přízemní apartmány, které se mohou pochlubit velkými terasami (přes 100 m2). Apartmány ve druhém patře mají sluneční terasy a v některých případech soukromé zahrady.

Typ

/

Parking

/

Cena

/

Zahrada

/

Ložnice

/

Bazén

Ano

Koupelna

/

Rozloha

/

Mám předběžný zájem