Pozoruhodný design

Nová orientační budova na Esteponě: její poloha u moře nabízí privilegium žít při moři po celý rok. Světlo, design a prostor se kombinují v domácnostech, kde koncept luxusu znamená mnohem víc než jen tu nejlepší kvalitu a vynikající služby.

OBLAST

Jedinečné místo, kde můžete žít u moře po celý rok, nabízí možnost žít „městský životní styl“ ve výjimečném prostředí v nejexkluzivnější budově v oblasti.

Tato exkluzivní výstavba stojí na místě, kde se moře setkává s pobřežím a má ideální polohu pro umění, kulturu a gastronomii regionu. Obyvatelé mají také snadný přístup k široké škále možností volného času a zábavy, které se nacházejí na Costa del Sol, a příležitosti k procvičování všech sportů, včetně desítek golfových hřišť. Příroda, volný čas, gastronomie a sport v jediném pojetí. 

Pozoruhodný design dělá tuto budovu, která se nachází přímo na pobřežní promenádě, zářícím majákem, který přitahuje pozornost k této exkluzivní oblasti Costa del Sol. 

Tento inovativní koncept nepochybně nastaví nové architektonické měřítko na pobřeží, které již dosáhlo zasloužené celosvětové slávy.

VENKOVNÍ PROSTORY

Domy navržené a postavené pro bydlení, kde si můžete vychutnat mírné a příjemné klima regionu a užít si vše od příležitostných prázdninových návštěv až po zasloužený zlatý důchod.

Terasy nabízejí další obytný prostor, který je nedílnou součástí objektu díky nízkému výškovému profilu a souvislé úrovni podlahy. Moře je součástí domova.

VLASTNOSTI

36 apartmánů různých typů a s různými dispozicemi, navržené tak, aby splňovaly požadavky nejnáročnějších klientů. A to vše s jediným společným cílem: kvalitou.

Exkluzivita, která dýchá celou budovou a je rozpoznatelná od okamžiku kdy vejdete do dveří. Jedinečnost a elegance našeho projektu je vidět ve výšce stropů, celoplošných dveří a velkoformátových porcelánových dlažbách.

Typ

/

Parking

/

Cena

/

Zahrada

/

Ložnice

/

Bazén

Ano

Koupelna

/

Rozloha

/

Mám předběžný zájem