Nejlepší výhledy na pobřeží

Vše tady je navrženo tak, aby prostor, který v této oblasti hledáte poskytoval klid a pohodu. Komplex má 3 působivé společné bazény, 1 krytý vyhřívaný bazén, soukromé tělocvičny, neuvěřitelné zahrady s výhledem na golfové hřiště a nádherný výhled na moře.

Projekt má idylickou polohu, nachází se vedle golfového hřiště Cabopino v Marbelle a jen kousek od privilegovaných a chráněných písečných dun a přístavu Cabopino. To vše vám poskytuje klid, který byste si přáli pro svůj domov. Kromě toho máte více než 70 golfových hřišť podél Costa del Sol, s nádhernou strukturou a ideálním klimatem, plus mezinárodní školy, zdravotní střediska a nákupní centra.


Pouhých 15 minut odtud se nachází pulzující a sofistikované město Marbella se vším, co si dokážete představit pro vychutnání autentického středomořského životního stylu.

Vše je navrženo tak, abyste co nejvíce těžili z mimořádně velkých pokojů. Obývací pokoj a kuchyň jsou kombinovány v jedné prostorné oblasti s porcelánovou podlahou, s obrazovými okny v ložnicích a obývacích prostorách, které umožňují aby přirozené světlo zaplavilo místnosti kdykoli během dne. Velkolepé terasy jsou ideální pro relaxaci s rodinou a přáteli.


Kuchyně jsou integrovány do hlavního obytného prostoru a jsou vybaveny předními značkami a křemennými pracovními deskami. V kuchyni jsou namontované spotřebiče a skryté LED osvětlení, které přidává teplo a sofistikovanost. Elegantní, velkoformátové porcelánové obklady byly vybrány pro zářivé koupelny s garantovaným kvalitním designem. A to vše se zaměřením na pohodlí, funkčnost, praktičnost a udržitelnost s nízkou spotřebou.

Typ

/

Parking

/

Cena

/

Zahrada

/

Ložnice

/

Bazén

Ano

Koupelna

/

Rozloha

/

Mám předběžný zájem