Nejkrásnější výhledy v Esteponě

Tento nový projekt se nachází v oblasti Las Mesas a díky své vyvýšené poloze poskytuje nejkrásnější výhledy na pláže Estepony.

Projekt Alexia Life nabízí jižně orientovaná studia a apartmány s 1, 2, 3 a 4 ložnicemi a přízemím s vlastní privátní zahradou. Všechny jednotky mají otevřenou plně vybavenou kuchyň, designové koupelny, prostorné obývací pokoje, vysoce kvalitní povrchové úpravy, prosluněné otevřené prostory a velké terasy s panoramatickými výhledy na moře. Navíc všechny domy disponují krytou garáží a skladovací místností. 

You can control the heating locally and remotely via the smartphone app, control the lighting and blinds in the living room and the master bedroom, all by home automation control.

Topení je možné ovládat z místa, jako i vzdáleně přes aplikaci ve smartphonu, ovládání osvětlení a žaluzií v obývacím pokoji a master ložnici funguje přes automatické ovládání.
Ve společných prostorách se nachází rozsáhlé zahrady, velký bazén s chill-outovými postelemi a dětským koutkem a také funkční fitness a společenský klub. Součástí projektu budou i zabudované nabíječky pro elektroauta, aerotermální systém na úsporu energie a mnoho dalšího.

Když hledáte dům v Esteponě, toto je nejlepší volba!

Typ

/

Parking

/

Cena

230.000 €

Zahrada

/

Ložnice

1, 2, 3, 4

Bazén

Ano

Koupelna

1 a 2

Užitková plocha

od 66 m2

Mám předběžný zájem