Monterey Mijas

Rezidence Monterrey je luxusní komplex 9 exkluzivních jednotek s výhledem na Středozemní moře, se zahradami, infinity bazénem, který podtrhuje výhledy a s budovou inspirovanou andaluskou architekturou. Apartmány se ě a 3 ložnicemi, ě koupelnymi, garáží a skladovací místností.
Nachází se v nádherné enklávě v Mijas Costa, v srdci Costa del Sol, poblíž Fuenjiroly a jenom 20 minut od Marbelly Má výborné spojení do Malagy, na letiště, do Estepony, Benalmádeny nebo Puerto Banús.

Užijte si příjemný den na pláži, procvičte svůj švih na blízkých golfových hřištích, vychutnejte chutě středořské kuchyne s rodinou nebo přáteli v některé z mnoha restauracích, prožijte pohodový den v nákupním středisku Miramar nebo El Corte Inglés Las Lagunas, pobavte se na koncertě během hudebního festivalu Marenostrum na hradě Sohail. Možností je bezpočet! Různorodost a množství možností. V blízkosti všech služeb a zábavou, jakou si jen dovedete představit, a to vše v jedinečném podnebí této oblasti. 

 

Devět jednotek, ze kterých Monterrey pozůstává, bylo pečlivě navrženo a postaveno v nejvyšším stavebním standardu, povrchové úpravě a detailech. V projektu jsme se snažili o co největší využití lokality, optimalizovali jsme jednotlivé rysy jako orientace, soukromí a respektujeme životní prostředí. Ve všech projektech máme za cíl respektovat okolí a posílit črty místního prostředí.

Penthousy mají velké slunečné terasy a vířivky ve stylu jacuzzi, zatímco apartmány na přízemí mají vlastní soukromou zahradu.

Všechny apartmány se pyšní prostornou obývací částí, mají vestavěnou, plně vybavenou kuchyň s centrálním ostrůvkem, pracovními deskami Silestone, kamennou podlahu, skříně po strop, myčku nádobí, pračku/sušičku, lednici, keramickou varnou desku, troubu a odsavač par. Všechny ložnice jsou vybaveny elektrickým žaluziemi, master ložnice mají en suite koupelny a šatnu anebo vestavěný šatník.

Všechny mají systém topení a chlazení a podlahové topení v koupelnách. Jsou vybaveny systémem chytré domácnosti a alarmem proti zlodějům pro vaše pohodlí a klid duše. 

 

Nechte se svést a sami objevte své výhledy na moře.

Typ

od €399 000

Parking

/

Cena

/

Zahrada

/

Ložnice

2

Bazén

Ano

Koupelna

2

Rozloha

od 150m2

Mám předběžný zájem