Luxus s výhledy na golf

Inovativní rezidenční projekt, který tvoří městské domy a nezávislé vily v Cabopinu. Tento přímořský zázrak se nachází v obci Marbella (Málaga), jednom z nejkrásnějších míst na Costa del Sol. Ubytování se nachází v přední linii golfového hotelu s vynikající polohou v blízkosti pláže se zlatým pískem, i přístavu.

OBLAST

Nachází se na golfovém hřišti Cabopino, což z něj díky úžasnému prostředí činí jedinečný komplex. Život v této prvotřídní nemovitosti je jistě idylický pro milovníky golfu.

Díky své vynikající poloze zde snadno najdete všechny služby: sportovní centra, supermarkety, mezinárodní školy, zdravotní střediska, plážové bary a restaurace, stejně tak i komerční a rekreační prostory.

Kromě toho se na letiště Málaga-Costa del Sol a na vysokorychlostní vlakové nádraží dostanete autem za méně než 20 minut.

VENKOVNÍ PROSTORY

Výjimečná poloha u Středozemního moře nabízí průměrnou roční teplotu 20 stupňů a více než 320 dní slunečního svitu ročně. Golfové pobřeží je tak sázkou jak pro začátečníky, tak pro profesionální golfisty, kteří chtějí cvičit kdykoli v roce.

Všechny naše nemovitosti mají tři ložnice s vlastní koupelnou a nabízejí nádherný výhled na Středozemní moře. Mají také soukromý bazén, prostornou terasu, sluneční terasu a širokou soukromou zahradu, kde si můžete vychutnat jas regionu.

VLASTNOSTI

Obývací pokoj je navržen tak, aby zajišťoval pohodu, lehkost a eleganci díky 3,60 m vysokým stropům. Tento architektonický prvek nabízí velmi prostorný a světlý prostor s četnými možnostmi dekorace, které vám zaručí místo klidu a volného času.

Kuchyňská linka byla dokonale vybavena spotřebiči NEFF. Nabízíme vám také možnost navrhnout kuchyň podle vlastního vkusu, s širokou nabídkou možností a kvalitním povrchem.

Obytná oblast nabízí absolutní bezpečnost a klid. Jsou zde instalovány bezpečnostní kamery, které zajišťují bezpečnost vašeho domova.

Typ

/

Parking

/

Cena

/

Zahrada

/

Ložnice

/

Bazén

Ano

Koupelna

/

Rozloha

/

Mám předběžný zájem