Kouzelné bydlení ve stylu Andalusie

Tento projekt poskytuje dokonalou rovnováhu mezi pohodlím a autentičností. Tyto nádherné dvoulůžkové a třílůžkové apartmány nabízejí stylové otevřené bydlení s moderním vymoženostmi a vytvářejí idylické útočiště k odpočinku a uvolnění. Každý detail byl pečlivě navržen v jednotném designu, včetně rozsáhlých sportovních a rekreačních zařízení v svůdných upravených zahradách s nádherným výhledem na Středozemní moře.

Užijte si opravdu dech beroucí výhled na moře, golf a hory z nepřeberného množství vyhlídkových míst po celém areálu například na vaší střešní terasa, u jednoho z bazénů nebo při popíjení osvěžujícího nápoje na lehátku v našem klubu Paraiso. S cílem vytvořit pocit jednoty, stavební návrhy zahrnují dětské hřiště, pět venkovních bazénů a jeden krytý bazén, klubovnu, tělocvičnu a lázně.

Ať už se chcete zúčastnit energických týmových sportů nebo si užít klid a osvěžit duši při revitalizující lekci jógy, komunita nabízí velké množství fitness možností. Začněte svůj den jógou s nádherným výhledem na moře nebo zamiřte na víceúčelové hřiště na tenisový, basketbalový nebo fotbalový zápas.

Ať už je tento projekt vaším prvním domovem nebo víkendovým útočištěm, můžete si být jisti, že o váš domov je postaráno s 24hodinovou ostrahou a recepčním na místě, který vám pomůže se všemi vašimi požadavky od cestovních plánů až po správu pronájmů.

Typ

/

Parking

/

Cena

od €265 000

Zahrada

/

Ložnice

2 a 3

Bazén

Ano

Koupelna

2

Rozloha

od 107m2

Mám předběžný zájem