Essence

NOVÁ VERZE TEBE

Essense je kvalitní rezidenční komplex, dlouhodobě udržitelný a inovativní, předurčen k bydlení, o kterém jste dlouho snily, v jižním Španělsku. Lepším způsobem jako to udělet je najít jej…


NÁVRAT K PŘÍRODĚ
Ve výjimečném prostředí s více než 624.000m2 zahrad vzniká inovativní rezidenční koncept, kde si můžete vychutnat přírodu a sport a kvalitu života, po které jste vždy toužili.


DOMOV BUDOUCNOSTI
Je to rezidenční komplex domovů s vysokou kvalitou, prostorných a světlých, s úchvatnými terasami a dech beroucími výhledy na Středozemní moře, zakomponovaných do soukromých zahrad s bazénem, posilovnou a vinným sklípkem.

Unikátní projekt určen pro ty, co hledají rodinný život, pěstování sportu, slunce a přírodu. Komunitu, ve které snoubí tradice, udržitelnost a kultivovanost.


POZORUHODNÉ KOMUNÁLNÍ PROSTORY
Součástí našeho projektu je i plocha o rozloze 624.000m2 k provozování nejrůznějších sportovních a přírodních aktivit. Vinice, nádherné zahrady, ekologické komunitní zahrady, sportoviště, běžecké trasy, cyklostezky nebo jenom procházky. Výjimečné soukromé vybavení zahrnuje infinity bazén s gastrobarem, zenovým koutkem, komunitní vinárnu, posilovnu s výhledy na moře, Ecomerce BOX…

Unikátní projekt na Costa del Sol (Slunečném pobřeží), nabízí život, o jakém jste snili na jihu Španělska. 

PODSTATA UDRŽITELNÉHO ŽIVOTA
Cítíme velkou zodpovědnost ke světu, ve kterém žijeme, k přírodě a životnímu prostředí, co nás vybízí k tomu, abychom dělali vše pro snížení vlivu našeho bydlení na životní prostředí, snažíme se o maximální komfort a zdraví obyvatel, zodpovědnost garantována mezinárodním certifikátem BREEAM pro udržitelně stavěné domy.

Typ

/

Parking

/

Cena

od €153 000

Zahrada

/

Ložnice

1

Bazén

Ano

Koupelna

1

Rozloha

od 76 m2

Mám předběžný zájem